Titel

Het koninkrijk der Nederlanden in de tweede wereldoorlog. Deel 7 (eerste en tweede helft).

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Staatsuitgeverij

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Deel 7 (Eerste en tweede helft). Goede conditie.

Meer info
Deel 7, bestaande uit de eerste en tweede helft, dus 2 boeken in totaal.
Mei ‘43 - Juni ‘44.
In linnen gebonden met stofomslagen.
Afbeeldingen
Lou de Jong - Het koninkrijk der Nederlanden in de tweede wereldoorlog. Deel 7 (eerste en tweede helft).
Lou de Jong - Het koninkrijk der Nederlanden in de tweede wereldoorlog. Deel 7 (eerste en tweede helft).
Booklover Amsterdam

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Booklover.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Booklover
  • Na uw bestelling ontvangen u en Booklover een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Booklover vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Booklover kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren