Titel
Religies in nieuw perspectief. Aangeboden aan dr. D.C. Mulder/ Studies over interreligieuze dialoog en religiositeit op het grondvlak
Schrijver
Bakker, Fernhout, Gort en Wessels (red.)
Taal
Nederlands
ISBN
9789024207312
Uitgever
Kok ten Have, Uitgeefmaatschappij
Prijs
€ 3,00
Bijzonderheden
1985, paperback, 176 p.
Meer info
Met o.a. bijdragen over boeddhisme, islam, Afrikaanse christologie in het kader van contextuele missiololgie en dialoog.
Goede staat. Met naamstempel
Goede staat. Met naamstempel
André Mulder
Ommen
Toen mijn vrouw en ik in 2010 een nieuwe woning betrokken spraken we met elkaar af dat het aantal boeken dat we bezaten niet meer zou toenemen. Sindsdien verkoop ik online boeken uit mijn wetenschappelijke bibliotheek (theologie, sociologie, gezondheidszorg, religiestudies, wetenschapsfilosofie) en uit de voorraad thrillers. Ik vind het leuk om te merken dat je andere lezers er een plezier mee kunt doen, soms zelfs als boeken 40 jaar oud zijn.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met André Mulder
- Na uw bestelling ontvangen u en André Mulder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van André Mulder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- André Mulder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.