|
The Puffin Book of Christmas Stories
Schrijver: Cooling, Wendy
|
Penguin
|
2001, 170 blz., 13 x 20 x 1, paperback, illustraties, in prima staat
|
|
€ 7,00
|
|
The Sacred and Profane Love Machine
Schrijver: Murdoch, Iris
|
Penguin Books
|
1976, 366 blz., 11 x 18 x 2, paperback, lichte gebruikssporen, verder in nagenoeg goede staat
|
|
€ 8,00
|
|
The secret dairy of Adrian mole., Aged 13 3/4
Schrijver: Townsend, Sue
|
Methuen
|
1982, 188 blz., 11 x 18 x 1, paperback, in goede staat
|
|
€ 10,50
|
|
The secret diary of laura Palmer
Schrijver: Lynch, Jennifer
|
Penguin Books
|
1990, 241 blz., 11 x 18 x 1, paperback, lichte gebruikssporen, bijschrijvingen
|
|
€ 5,00
|
|
The technique of singing
Schrijver: Deinse, J.B., Goslings, W.R.O.
|
Sdu Uitgevers
|
1978, 79 blz., 17 x 24 x 1, paperback, in goede staat
|
|
€ 7,50
|
|
The Witches
Schrijver: Dahl, Roald
|
Puffin Books
|
1985, 204 blz., 13 x 20 x 1, paperback, in goede staat
|
|
€ 9,50
|
|
The wonderful story of Henry Sugar; 4e druk
Schrijver: Dahl, Roald
|
Penguin Books
|
1988, 239 blz., 11 x 18 x 2, paperback, z.g.a.n.
|
|
€ 9,50
|
|
The world of India
Schrijver: Stierlin, H.
|
Sunflower Books New York
|
1978, 96 blz., 24 x 34 x 2, gebonden, foto's, met omslag, in nagenoeg goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Theatre
Schrijver: Somerset Maugham, W.
|
Penguin Books
|
1967, 232 blz., 11 x 18 x 2, paperback, ouderdomssporen, verder in nagenoeg goede staat
|
|
€ 8,00
|
|
Thema en Variaties. Autobiografie. Herinneringen en gedachten
Schrijver: Walter, Bruno
|
Van Ditmar Amsterdam - Antwerpen
|
400 blz., 17 x 25 x 3, gebonden, foto's, in goede staat
|
|
€ 12,50
|
|
Themagecentreerde interactie, een dynamische balans van Thema, Groep, Individu
Schrijver: Diepstraten, Christ., Habraken, Jan
|
Vuga Uitgeverij
|
1981, 196 blz., 14 x 21 x 1, paperback, rug verkleurd, in goede staat
|
|
€ 9,50
|
|
Themakeuze in open projectonderwijs
Schrijver: Jansen, Theo, Anne Ruth van Kammen
|
Muusses
|
Maart 1982, 104 blz., 11 x 20 x 1, paperback, in goede staat
|
|
€ 5,00
|
|
Thematisch afgestemd, 1e druk
Schrijver: Verhees,J.
|
Gooi Sticht
|
1997, 12 blz., 14 x 22 x 1, paperback, licht beschadigd
|
|
€ 5,00
|
|
Theologen onder Hitler., 1e druk
Schrijver: Ericksen, Robert P.
|
Wever
|
1987, 243 blz., 15 x 22 x 2, paperback, in goede staat
|
|
€ 10,50
|
|
Theologie als zelfkritiek. Een onderzoek naar de missionaire theologie van Arend Th. van Leeuwen; 1e druk
Schrijver: Jeroense, P.J.G.
|
Boekencentrum
|
1994, 234 blz., 16 x 24 x 2, paperback, rode strepen voorkant boek, verder in goede staat, dissertat...
|
|
€ 7,50
|
|
Theologie bij de tijd, 1e druk
Schrijver: Strijd, Kr.
|
Have, Uitgeverij Ten
|
1976, 227 blz., 14 x 21 x 2, paperback, in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Theologie bij de tijd; 1e druk
Schrijver: Strijd, Kr.
|
Ten Have Baarn
|
1976, 227 blz., 14 x 21 x 3, paperback, rug verkleurd, verder in goede staat
|
|
€ 10,50
|
|
Theologie der Auferstehung
Schrijver: Kunneth, Walter
|
Siebenstern taschenbuch Verlag
|
1951, 311 blz., 11 x 19 x 2, paperback, in goede staat
|
|
€ 7,00
|
|
Theologie der Existentie
Schrijver: Buri, Fritz
|
W. Gaade Delft
|
1955, 144 blz., 13 x 19 x 1, in linnen gebonden,omslag licht beschadigd, verder in goede staat
|
|
€ 9,50
|
|
Theologie des Neuen Testaments; 3. Auflage
Schrijver: Goppelt, Leonhard
|
UTB Vandenhoeck
|
1985, 669 blz., 12 x 19 x 4, soft cover, in prima staat
|
|
€ 30,00
|
|
Theologie en marginalisering., 1e druk
Schrijver: Houdijk, Rinus
|
Gooi en Sticht, Uitg.
|
1992, 202 blz., 14 x 22 x 1, paperback, in goede staat
|
|
€ 10,50
|
|
Theologie in discussie
Schrijver: Puchinger, G.
|
J.H. Kok Kampen
|
1970,149 blz., 14 x 22 x 1, paperback, beschadiging achterkant kaft, verder nagenoeg in goede staat
|
|
€ 7,50
|
|
Theologie op de drempel van 2000
Schrijver: Stoker, Wessel., Sar, Henk C. van der
|
Kok Kampen
|
1999, 344 blz, 17 x 24 x 2, aperback, in goede staat
|
|
€ 7,50
|
|
Theologie van Karl Barth: dynamiet of dynamo voor christelijk handelen. De politieke en theologische kontroverse tussen Nederlandse Barthianen en Neocalvinisten
Schrijver: Brinkman, Martien E.
|
Have, Uitgeverij Ten
|
1983, 255 blz., 12 x 21 x 2, paperback, geringe verkleuring, verder in goede staat
|
|
€ 12,50
|
|
Theologie van verdrukten
Schrijver: Bonino, J.M.
|
Kok ten Have, Uitgeefmaatschappij
|
1976, 160 blz., 14 x 22 x 2, hardcover, bibliotheek-exemplaar, in goede staat
|
|
€ 5,00
|
|
Theologisch Debat., Geloof en geweld.
Schrijver: Ganzevoort, Ruard., Hettema, Theo., e.a.
|
Kok Kampen
|
2004, 64 blz., 17 x 24 x 1, paperback. in goede staat.
|
|
€ 5,00
|
|
Theologisch testament. Notarieel nog niet verleden
Schrijver: Schillebeeckx, Edward
|
Nelissen Baarn
|
1994, 200 blz.,14 x 21 x 2, paperback, kleine gebruikssporen, verder in goede staat
|
|
€ 14,50
|
|
Theologisch werk deel I
Schrijver: Ruler, A.A. van
|
Callenbach Nijkerk
|
1969, 234 blz., 16 x 23 x 2, gebonden, met omslag, in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Theologisch werk deel IV
Schrijver: Ruler, A.A. van
|
Callenbach Nijkerk
|
1972, 200 blz., 16 x 23 x 2, gebonden, met omslag, in prima staat
|
|
€ 9,50
|
|
Theologisch werk, deel V, 1e druk
Schrijver: Ruler, A.A.van
|
Callenbach, Uitgeverij
|
1972, 213 blz., 16 x 23 x , gebonden, met omslag, in goede staat
|
|
€ 9,50
|
|
Theologische grunde der nichtchristlichen Religionen
Schrijver: Heislbetz, Josef
|
Herder, Freiburg - Basel - Wien
|
1967, 232 blz., 14 x 22 x 3, paperback, in goede staat
|
|
€ 8,00
|
|
Theologische praxis, problemen, peilingen en perspectieven bij kenterend getij. 1e druk
Schrijver: Jonker, H.
|
Callenbach, Uitgeverij
|
1983, 356 blz., 15 x 23 x 3, gebonden, in goede staat, verkleurde papieren omslag
|
|
€ 15,00
|
|
Theoloisch werk deel II
Schrijver: Ruler, A.A. van
|
Callenbach Nijkerk
|
1971, 240 blz., 16 x 24 x 2, gebonden, met omslag, in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Thessalonicenzen I
Schrijver: Lecompte, C.
|
J.H. Kok Kampen
|
144 blz., 12 x 21 x 1, paperback, lichte vouw in rug, verder nagenoeg in goede staat
|
|
€ 9,00
|
|
Thessalonicenzen II
Schrijver: Lecompte, C.
|
J.H. Kok Kampen
|
132 blz., 12 x 21 x 1, paperback, rug verkleurd, verder nagenoeg in prima staat
|
|
€ 8,00
|
|
Thomas van Aquino. De werled van een middeleeuws denker; 2e druk
Schrijver: Delfgaauw, Bernard
|
Kok Agora Kampen
|
1988, 210 blz., 12 x 21 x 2, paperback, vele potloodsrepen, verder in nette staat
|
|
€ 6,00
|
|
Thomas van Aquino. Helden van den Geest deel IX
Schrijver: Sassen, Ferd.
|
J. Philip Kruseman 's-Gravenhage
|
1933, 95 blz., 16 x 24 x 2, gebonden, met 10 illustraties, in goede staat
|
|
€ 12,50
|
|
Thús is de maggi op en oare ferhalen
Schrijver: Goïnga, Hylkje
|
Friese Pers Boekerij
|
1981, 150 siden, 13 x 21 x 2, paperback, lytse gebrûksspoaren kaft, fierder yn gaadlike steat
|
|
€ 8,00
|
|
Thuis en nog veel verder; 5e druk
Schrijver: Vermandere, Willem
|
Globe
|
2000, 224 blz., 13 x 20 x 2, paperback, in goede staat
|
|
€ 8,00
|
|
Thuis in Gods huis. Over eigentijds gereformeerd zijn. Een praktisch bezinningsboek; 1e druk
Schrijver: Gunnink, Gerrit
|
Vuurbaak Barneveld
|
2007, 174 blz., 14 x 22 x 2, paperback, in goede staat
|
|
€ 9,00
|
|
Thuis in Mitford., 1e druk
Schrijver: Karon, Jan
|
Voorhoeve
|
1995, 506 blz., 14 x 22 x 4, paperback, in prima staat
|
|
€ 12,50
|
|
Thus is de maggi op en oare ferhalen
Schrijver: Goïnga, Hylkje
|
Friese pers Boekerij
|
1981, 150 siden, 13 x 21 x 2, âlderdoms- en gebrûksspoaren, yn gaadlike steat
|
|
€ 7,00
|
|
Tibet; 2. Auflage
Schrijver: Ngawang Jigmei, Ngapo; Eleonore Meyer-Grünewald vert.
|
Reich verlag
|
1984, 288 blz., 25 x 30 x 3, gebonden, foto's, met omslag, in nagenoeg goede staat
|
|
€ 10,50
|
|
Tien geboden voor de lange tocht. 1e druk
Schrijver: Berrigan, Daniel
|
Have, Uitgeverij Ten
|
1983, 180 blz., 12 x 21 x 2, paperback, in prima staat
|
|
€ 10,00
|
|
Tien klinkende woorden, uitleg van de tien geboden, Exodus 20 vers 1 tot 17
Schrijver: Zee, W.R. van der
|
Boekencentrum
|
1977, 112 blz., 13 x 20 x 1, paperback, in prima staat
|
|
€ 6,50
|
|
Tien notities bij Leiderschap, 2e druk
Schrijver: Bakker, D. den
|
Besturenraad Prot. Chr. Onderwijs
|
2006, 103 blz., 17 x 23 x 1, ingebonden, nieuw
|
|
€ 8,00
|
|
Tien tegen een; tien geboden, één geest. Deel I: het eerste en tweede gebod
Schrijver: Meyenfeldt, F.H. von
|
Benedictus - Hilversum
|
1978, 146 blz., 14 x 22 x 1, paperback, lichte gebruikssporen, verder in goede staat
|
|
€ 8,00
|
|
Tien vrolijke verhalen, 5e druk
Schrijver: Reve, Gerard
|
Oorschot
|
1977, 167 blz., 12 x 20 x 2, gebonden, bibliotheekexemplaar
|
|
€ 5,00
|
|
Tien woorden ethiek, 2e druk
Schrijver: Abma, H.G. red.
|
Kok ten Have, Uitgeversmaatschappij
|
168 blz., 14 x 22 x 2, paperback, in goede staat
|
|
€ 7,00
|
|
Tiergeschichten
Schrijver: Kyber, Manfred
|
Wegner Verlag Hamburg
|
1962, 255 blz., 12 x 19 x 3, gebonden, in goede staat, papieren omslag beschadigd
|
|
€ 8,00
|