|
Grieksche Wijsbegeerte, 2e druk
Schrijver: Ovink, B.J.H.
|
A. Versluys, Amsterdam
|
1906, 164 blz., 12 x 18 x 1, gebonden, in goede staat
|
|
€ 5,00
|
|
Griekse en Romeinse mythen en sagen. Met o.a. Herakles, Oidipus, Trojaanse oorlog, Romulus en Remus e.a.
Schrijver: Roodbeen, Merit
|
Verba Uitgeverij
|
2000, 352 blz., 15 x 23 x 4, paperback, lichte gebruikssporen, verder in goede staat
|
|
€ 12,50
|
|
Griekse mythen en sagen
Schrijver: Schwab, Gustav
|
Spectrum
|
1959, 240 blz., 11 x 18 x 1, paperback, in goede staat
|
|
€ 7,00
|
|
Griekse mythen en sagen; 21e druk
Schrijver: Schwab, Gustav
|
Spectrum, Uitgeverij Het
|
1979, 253 blz., 11 x 18 x 2, paperback, lichte gebruikssporen, verder in goede staat
|
|
€ 6,00
|
|
Griet Manshande
Schrijver: Mens, Jan
|
Kosmos
|
1972, 345 blz., 14 x 21 x 3, gebonden, in goede staat, licht beschadigde omslag
|
|
€ 8,50
|
|
Grijs gebied
Schrijver: Pauw, Marion
|
Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek
|
2015, 95 blz., 12 x 18 x 1, paperback, in goede staat
|
|
€ 6,00
|
|
Grijs gebied
Schrijver: Pauw, Marion
|
Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek
|
2015, 95 blz., 12 x 18 x 1, paperback, in goede staat
|
|
€ 6,50
|
|
Grijze zielen; 24e druk
Schrijver: Claudel, Philippe
|
Bezige Bij
|
2011, 253 blz., 13 x 20 x 2, paperback, in goede staat
|
|
€ 8,00
|
|
Große Denker - Ernst Bloch, 1885-1977. Eine Einführung
Schrijver: Horster, Detlef
|
Panorama GmbH
|
2004, 117 blz., 12 x 17 x 1, paperback, in prima staat
|
|
€ 6,00
|
|
Groei van de persoonlykheid,
Schrijver: Lowe,Gordon R.
|
Ambo-Anthos, Uitgeverij
|
1972, 242 blz., 12 x 21 x 2, paperback, in goede staat
|
|
€ 8,00
|
|
Groeiend verzet
Schrijver: Thieme, Marianne
|
Prometheus
|
2019, 160 blz., 13 x 20 x 2, paperback, foto's, in prima staat
|
|
€ 15,50
|
|
Groep als pastorale weg. 1e druk
Schrijver: Houtsma, R.
|
Boekencentrum
|
1981, 176 blz., 13 x 20 x 2, paperback, in goede staat
|
|
€ 9,50
|
|
Groepsfoto met dame, 1e druk
Schrijver: Böll, Heinrich
|
Elsevier Amsterdam - Brussel
|
1972, 364 blz., 14 x 21 x 4, gebonden, met omslag, in prima staat
|
|
€ 12,50
|
|
Groepswerk
Schrijver: Konopka, Gisela
|
Bohn Stafleu van Loghum
|
1979, 356 blz., 13 x 21 x 2, paperback, rug verkleurd, in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Groetenis fan Prakash. Boekewikegeskink
Schrijver: Jong, Steven H.P. de
|
Koperative Utjowery
|
2005, 112 siden, 11 x 18 x 1, paperback, yn goede steat
|
|
€ 6,00
|
|
Groetjes uit Brussel. Ansichtkaarten over liefde literatuur en dood
Schrijver: Brouwers, Jeroen
|
Manteau
|
1969, 120 blz., 13 x 20 x 2, paperback, verkleuring achterkant kaft, verder in goede staat
|
|
€ 8,00
|
|
Grondbeginselen der sociologie. Gezichtspunten en begrippen., 6e herziene druk
Schrijver: Jager, H. de., Mok, A.L.
|
Stenfert Kroese, Educatieve Partners BV
|
1974, 325 blz., 15 x 21 x 2, paperback, geplastificeerd, in goede staat
|
|
€ 8,00
|
|
Grondslagen van de muziekgeschiedenis, 4e druk
Schrijver: Broeckx, Jan L.
|
Metropolis Antwerpen
|
1978, 246 blz., 14 x 21 x 2, paperback, leessporen, verder in goede staat
|
|
€ 7,00
|
|
Groninger Orgelbezit van Adorp tot Zijldijk, deel III Oldambt - Westerwolde
Schrijver: Brouwer, Jaap; Molenaar, Dirk e.a.
|
Stichting Groninger Orgelland
|
1996, 215 blz., 16 x 23 x 1, paperback, kleine gebruikssporen, verder in goede staat
|
|
€ 6,00
|
|
Groot Geïllustreerd keukenmeidenzangboek; 1e druk
Schrijver: Merwe, Jaap van de
|
A.W. Bruna Uitgevers
|
1976, 256 blz., 19 x 22 x 3, paperback, in goede staat
|
|
€ 9,50
|
|
Groot geïllustreerd keukenmeidenzangboek; 1e druk
Schrijver: Merwe, Jaap van de
|
Bruna Uitgevers
|
1976,256 blz., 19 x 22 x 2, paperback, lichte gebruikssporen, verder in goede staat
|
|
€ 8,00
|
|
Groot Letter Bijbel. Brieven van Paulus (Nieuwe Vertaling)
Schrijver: Nederlandsch Bijbelgenootschap
|
C.V. wijlen A. Jongbloed's Uitgeverszaak Leeuwarden
|
1958, 172 blz., 20 x 27 x 1, gebonden, gebruikssporen, rug verkleurd, verder in nagenoeg redelijke s...
|
|
€ 5,50
|
|
Groot Letter Bijbel. De kleine profeten Hosea t/m Maleachi. NBG-vert. 1951
Schrijver: Nederlands Bijbelgenootschap
|
Nederlands Bijbelgenootschap
|
1979,120 blz., 20 x 27 x 1, paperback, lichte gebruikssporen, verder nagenoeg in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Groot Letter Bijbel. Deuteronomium. NBG-vertaling 1951
Schrijver: Nederlands Bijbelgenootschap
|
Nederlands Bijbelgeootschap Haarlem
|
1978, 100 blz., 20 x 27 x 1, paperback, lichte gebruikssporen , verder in nagenoeg goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Groot Letter Bijbel. Ezechiël, Daniël. NBG-vert. 1951
Schrijver: Nederlands Bijbelgenootschap
|
Nederlands Bijbelgenootschap Haarlem
|
1978, 173 blz., 20 x 27 x 2, paperback, kleine gebruikssporen, verder nagenoeg in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Groot Letter Bijbel. Ezra, Nehemia, Esther, Job. NBG-vertaling 1951
Schrijver: Nederlands Bijbelgenootschap
|
Nederlands Bijbelgenootschap Haarlem
|
1978, 166 blz., 20 x 27 x 1, paperback, kleine gebruikssporen, verder nagenoeg in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Groot Letter Bijbel. Hebreeën t/m Openbaring (Nieuwe Vertaling)
Schrijver: Nederlandsch Bijbelgenootschap
|
C.V. wijlen A. Jongbloed's Uitgeverszaak Leeuwarden
|
1953, 114 blz., 21 x 27 x 1, gebonden, gebruikssporen, rug verkleurd, verder nagenoeg in goede staat
|
|
€ 7,50
|
|
Groot Letter Bijbel. Het evangelie naar Johannes (Nieuwe Vertaling)
Schrijver: Nederlandsch Bijbelgenootschap
|
C.V. wijlen A. Jongbloed's Uitgeverszaak Leeuwarden
|
1958, 70 blz., 20 x 27 x 1, gebonden, gebruikssporen, rug verkleurd, verder nagenoeg in goede staat
|
|
€ 7,50
|
|
Groot Letter Bijbel. Het evangelie naar Mattéüs. (Nieuwe Vertaling)
Schrijver: Nederlandsch Bijbelgenootschap
|
C.V. wijlen A. Jongbloed's Uitgeverszaak Leeuwarden
|
1958, 91blz, 20 x 27 x 1, ebonden, lichte gebruikssporen, rug verkleurd, vedrer nagenoeg in goede st...
|
|
€ 7,50
|
|
Groot Letter Bijbel. I en II Koningen. NBG- vertaling 1951
Schrijver: Nederlands Bijbelgenootschap
|
Nederlands Bijbelgenootschap Haarlem
|
1979, 170 blz., 20 x 27 x 2, paperback, kleine gebruikssporen, verder nagenoeg in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Groot Letter Bijbel. I en II Kronieken. NBG-vertaling 1951
Schrijver: Nederlands Bijbelgenootschap
|
Nederlands Bijbelgenootschap Haarlem
|
1979, 167 blz., 20 x27 x 1, paperback, in nagenoeg goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Groot Letter Bijbel. I en II Samuël. NBG-vertaling 1951
Schrijver: Nederlands Bijbelgenootschap
|
Nederlands Bijbelgenootschap Haarlem
|
1979, 163 blz., 20 x27 x 2, paperback, lichte gebruikssporen, verder nagenoeg in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Groot Letter Bijbel. Leviticus, Numeri. NBG-vert. 1951
Schrijver: Nederlands Bijbelgenootschap
|
Nederlands Bijbelgenootschap Haarlem
|
1958, 193 blz., 20 x 27 x 2, paperback, lichte gebruikssporen, verder nagenoeg in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Groot Letter Bijbel. Spreuken, Prediker, Hooglied. NBG-vertaling 1951
Schrijver: Nederlands Bijbelgenootschap
|
Nederlands Bijbelgenootschap
|
1979, 111 blz., 20 x 27 x 1, paperback, kleine gebruikssporen, verder in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Groot Nieuws Bijbel; met deuterokanonieke boeken
Schrijver:
|
KBS NBG
|
1982, 12 x 18 x 4, gebonden in stofomslag, in prima staat
|
|
€ 9,50
|
|
Groot nieuws voor u, het nieuwe testament in de omgangstaal
Schrijver:
|
NBG - KBS
|
1972, 576 blz., 11 x 18 x 3, paperback, in goede staat
|
|
€ 5,00
|
|
Grootmoeders rijmpjes en versjes; 2e druk
Schrijver: Lever, Jan
|
Verba Hoevelaken
|
1990, 120 blz., 21 x 21 x 1, gebonden, in goede staat
|
|
€ 9,00
|
|
Grossmoguln. Glanz und Grösse mohammedanischer Fürsten in Indien
Schrijver: Gascoigne
|
Callwey Verlag München
|
1973, 259 blz., 23 x 26 x 2, in stof gebonden, met omslag, afbeeldingen, lichte gebruikssporen, verd...
|
|
€ 10,50
|
|
Grote Handwerkencyclopedie, 7e druk
Schrijver: Morand, Annie
|
Zomer en Keuning Wageningen
|
1976, 510 blz., 18 x 21 x 5, gebonden, in prima staat
|
|
€ 9,50
|
|
Grote Heiligen., 2e druk
Schrijver: Nigg, Walter
|
Ploegsma Amsterdam
|
1958, 359 blz., 14 x 21 x 3, gebonden, met omslag, in goede staat
|
|
€ 7,00
|
|
Grote Kerk van Blokzijl
Schrijver: Wiersma, F.A.; Kooij, P.; Jonge, A. de; Strijkert-van Dalfsen, M.; Lok, J.
|
Stichting Drents - Overijselse Kerken Delden
|
32 blz., 15 x 21 x 1, paperback, afbeeldingen, foto's, in goede staat
|
|
€ 5,00
|
|
Grote Letter Bijbel. Jozua, Richteren, Ruth. NBG vert. 1951
Schrijver: Nederlands Bijbelgenootschap
|
Nederands Bijbelgenootschap Haarlem
|
1978, 20 x 27 x 1, paperback, kleine gebruikssporen, verder in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Grote Letter Bijbel. Psalmen. (Nieuwe Vertaling)
Schrijver: Nederlandsch Bijbelgenootschap
|
Nederlandsch Bijbelgenootschap Amsterdam
|
200 blz., 20 x 27 x 2, gebonden, beschadiging rug, verder nagenoeg in redelijke staat
|
|
€ 5,00
|
|
Grote Lettter Bijbel. Exodus. (Nieuwe Vertaling)
Schrijver: Nederlandsch Bijbelgenootschap
|
C.V. wijlen A. Jongbloed's Uitgeverszaak Leeuwarden
|
1954, 114 blz., 20 x 27 x 1, in linnen gebonden, kleine gebruikssporen, verder in nagenoeg goede sta...
|
|
€ 8,50
|
|
Grote religies
Schrijver: Bouquet, A.C.
|
Aula Boeken Utrecht - Antwerpen
|
1967, 328 blz., 11 x 18 x 2, paperback, in goede staat
|
|
€ 8,50
|
|
Grote sagen van de donkere middeleeuwen
Schrijver: Haar, Jaap ter
|
Callenbach Baarn
|
1996, 240 blz., 14 x 22 x 2, paperback, in goede staat
|
|
€ 9,00
|
|
Grote Shell Atlas Benelux en Europa
Schrijver:
|
Shell
|
16 x 26 x 3, gebonden, plaatsnamenregister, met leeslint, in goede staat
|
|
€ 8,00
|
|
Grundlagen der Philosophie. Achste Auflage
Schrijver: Brunner, August
|
Verlag Johannes Berchmans München
|
1982, 314 blz., 14 x 21 x 2, paperback, met omslag, in prima staat
|
|
€ 14,50
|
|
Grundriß der alttestamentlichen Theologie; 5. Auflage
Schrijver: Zimmerli, Walther
|
Kohlhammer
|
1985, 230 blz., 16 x 23 x 2, paperback, kleine gebruikssporen, verder in goede staat
|
|
€ 9,50
|
|
Grundriß der neutestamentlichen Theologie; 3. Auflage
Schrijver: Lohse, Eduard
|
Kohlhammer
|
1984, 171 blz., 16 x 23 x 2, paperback, potloodstrepen, geplastificeerd, verder in nagenoeg goede st...
|
|
€ 9,50
|