Titel

Ik, Elizabeth - de toekomst van Ravenscar

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789021803197

Uitgever

Sijthoff

Prijs

6,00

Bijzonderheden

2009, 1e druk, 399pp, paperback, in goede tweedehands staat (zie foto)

Meer info
Elizabeth is de derde en laatste erfgename van de Ravenscar dynastie en daarmee staat haar een zware taak te wachten: haar zus blijkt 75 miljoen euro aan familiegeld te hebben verkwanseld, haar nicht claimt rechthebbende erfgename van de Deravenels te zijn en Elizabeth zelf raakt verwikkeld in een publiek schandaal. Ze wordt namelijk verliefd op de knappe, slimme, charmante – maar helaas getrouwde – Robert, en hij op haar. Elizabeth en haar bedrijf worden van alle kanten scherp in de gaten gehouden. En dan overlijdt tot overmaat van ramp Roberts vrouw na een verdacht ongeluk…Lukt het Elizabeth de familie-eer en het bezit van de Deravenels te redden? En durft ze, ondanks alles, te kiezen voor de liefde van haar leven? In dit laatste deel van de trilogie staat de toekomst van Ravenscar op het spel.
Barbara Taylor Bradford is opgegroeid in Engeland. Ze schreef haar eerste verhaal toen ze zeven was. Inmiddels zijn er zo’n dertig boeken van haar verschenen. Van die boeken zijn in veertig talen en in negentig landen achtentachtig miljoen exemplaren verkocht!
Afbeeldingen
Bradford, Barbara Taylor - Ik, Elizabeth - de toekomst van Ravenscar
Keetje Nieuwveen

Kijk in uw SPAM folder EN in uw RECLAME folder als u geen antwoord ontvangt. Ik reageer ALTIJD binnen 1 dag!
=======================================
Welkom bij boekwinkeltje Keetje.

Ik ben een particuliere verkoper. U heeft geen recht van retour en geen recht op geld terug als het pakket zoekraakt tenzij u het aangetekend heeft laten versturen. Als u hier niet mee akkoord kunt gaan, plaats dan uw bestelling niet.

U ontvangt een e-mail met betaal informatie na uw bestelling. U krijgt altijd antwoord van mij. Kijk in uw spambox en in uw reclamebox als u geen bericht ontvangt. Boeken worden na ontvangst van betaling verstuurd.

Alle boeken worden bewaard verpakt in transparante beschermende folie. De boeken op de foto's zijn de echte exemplaren. U krijgt wat u ziet.

De verzendkosten staan bij elk boek apart vermeld.

PostNL brievenbuspost € 3,95

Pakketpost: DHL (afhalen bij DHL shop) tot 10 kg € 4,75
DPD thuisbezorgd tot 20 kg € 7,50
PostNL tot 10 kilo: € 7,75
Verzekerd verzenden € 12,50
Tarieven België: DPD tot 3 kg € 8,90

U kiest zelf uw verzendwijze.

Verzendkosten voor rekening van koper. Verzekerd verzenden mogelijk. Verzending voor risico van de ontvanger. Wilt u geen risico lopen, vraag dan om verzekerde verzending. Afhalen in Nieuwveen mogelijk. Mail me gerust als u meer informatie wilt hebben.

Bij pakketpost ontvangt u gratis verrassingsboeken.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Keetje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Keetje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Keetje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Keetje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Keetje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren