Titel
Beeld van een koning / druk 1
Schrijver
Burke
Taal
Nederlands
ISBN
9789051571028
Uitgever
Agon
Prijs
€ 5,00
Bijzonderheden
2002, Gebonden
Meer info
Dit is niet de zoveelste biografie van de beroemde vorst. De Britse historicus Peter Burke legt de nadruk op de vraag hoe Lodewijk XIV het koningschap gestalte gaf en hoe het beeld van de vorst bij zijn onderdanen werd bevestigd. Op welke wijze en met welk doel werd de koning in steen, brons, en op doek vereeuwigd? Hoe komt de Franse vorst naar voren in de dichtwerken, toneelstukken, balletten en opera's die te zijner ere werden gemaakt? Welke plaats hadden de uitgebreide rituelen en ceremonie's aan het hof van Versailles?
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met schrijvershoekje
- Na uw bestelling ontvangen u en schrijvershoekje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van schrijvershoekje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- schrijvershoekje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.