Titel

Het Hoover archief

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789020401424

Uitgever

L.J. Veen

Prijs

1,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1978, 400pp, paperback,redelijk: papier verkleurd, kl vouwtje in voorplat, naw voorin, leeslijnen, binding goed

Meer info
J. Edgar Hoover overlijdt en laat een archief van duizenden dossiers van vele invloedrijke burgers achter die hij in zijn carrière als hoofd van de FBI heeft aangelegd. Als Peter Chancellor, auteur van bestsellers, hoort dat Hoovers dood mogelijk een gewelddadige was, ziet hij in dit gegeven een goed uitgangspunt voor een nieuwe roman. Chancellor gaat op onderzoek uit en stuit tot zijn verbijstering op een machtig syndicaat: Inver Brass. De organisatie bestaat uit een groep hooggeplaatste intellectuelen die als een soort schaduwregering belangrijke politieke beslissingen nemen. Inver Brass ontziet niets of niemand op hun jacht naar de dossiers van Hoover. Als Chancellor met hen in confrontatie komt, vlucht hij de wereld over. Er volgt een internationaal kat-en-muisspel vol geweld en terreur… Robert Ludlum is de grootmeester van de complot-thriller. In zijn boeken strijden eenlingen tegen misstanden en de corruptie van grote ondernemingen en regeringen.
Afbeeldingen
Ludlum, Robert - Het Hoover archief
Bladaaltje Woudrichem

Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bladaaltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bladaaltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren