Titel
De muur van Mussert
Schrijver
Heijningen, Rene van
Taal
Nederlands
ISBN
9789089536693
Uitgever
Uitgeverij Boom
Prijs
€ 14,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2015, 184pp, paperback, in zeer goede staat
Meer info
Een monument voor de eeuwigheid moest hij worden: de muur die NSB-leider Anton Mussert in 1938 in de bossen bij Lunteren liet bouwen. Zeventig jaar later staat de Muur er vervallen bij en gaan er stemmen op om er alsnog een monument van te maken. Niet voor 'de eeuwigheid', maar vanuit het besef dat zo'n historisch gebouw bescherming verdient. In De Muur van Mussert vertelt René van Heijningen het verhaal van dit bijzondere staaltje van nationaalsocialistische bouwlust. Wat stond Mussert voor ogen? Waarom koos hij uitgerekend voor Lunteren? Welke bestemming moet de Muur krijgen? Een bijzonder boek over een beladen bouwwerk.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.