Titel
Wat Bleef
Schrijver
Bakker G. S. (Ps. Waidman )
Taal
Nederlands
Uitgever
van der Eems - Oosterend
Prijs
€ 13,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1989, 128 blz. softcover, goed, wel schuin gelezen
Meer info
Verhalen / belevenissen van bunzingjagers, eierzoekers, ganzen- en wilster(goudplevieren)flappers, stropers en jagers. en andere buitenlui. Veel van de vertellers zijn er niet meer. Wat bleef zijn de Herinneringen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Vanellus
- Na uw bestelling ontvangen u en Vanellus een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vanellus vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Vanellus kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.