Titel
Ik had geen naam
Schrijver
Pelzer, Dave
Taal
Nederlands
ISBN
9789051084108
Uitgever
The House of books
Prijs
€ 2,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2001, 286pp, paperback, lichte gebruikssporen, verder in goede staat
Meer info
Als jongetje wordt Dave zwaar mishandeld door zijn sadistische verslaafde moeder. Zij vertelt haar zoon dat hij een ding is, waarmee ze kan doen wat zij wil. Ze dreigt hem te vermoorden en doet dat ook bijna. De vader van Dave bemoeit zich nergens mee. Na jaren van gruwelijke martelingen wordt Dave eindelijk uit huis geplaatst. Hij zwerft van het ene pleeggezin naar het andere. Tenslotte duurt hij confrontatie aan te gaan met zijn moeder. Dan volgt een dramatische ontmoeting met zijn stervende vader. Nu kan Dave eindelijk de ketenen van zijn tragische jeugd als schillen.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.