boekenliefhebber is momenteel afwezig,boekenliefhebber heeft de volgende melding achtergelaten:

Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.

De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Titel

I TJING - De geheimen van het verborgen oog

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9783829028134

Uitgever

Könemann

Prijs

5,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1999, hardback, 64 pagina's, rug licht verkleurd.

Meer info
Dit fraai geïllustreerde en fascinerende boek bewijst dat oude kennis en wijsheid ook nu nog kunnen worden ingezet om gezondheid en persoonlijk geluk in ons leven te bevorderen.

I Tjing, zo’n 5000 jaar geleden ontstaan, is waarschijnlijk ‘s werelds oudste systeem om de toekomst te voorspellen. Lang voordat Christus was geboren en Mohammed of Boeddha op de wereld kwamen, gebruikten sjamanen en priesters het orakelboek I Tjing waarin alle levensfasen en overgangen beschreven staan. Met een eenvoudig systeem waarbij drie muntjes worden opgegooid kunnen we de uitspraken raadplegen en onze intuïtie volgen om zo zelfkennis te vergaren en de juiste handelingen te verrichten.

Dit kleurrijke boek verduidelijkt hoe we de principes van I Tjing kunnen toepassen om op elk moment in ons leven de juiste beslissingen te nemen. Het is een prachtig geschenk voor iedereen die geïnteresseerd is in de new-age theorieën van kennis en zelfontwikkeling.
Afbeeldingen
Woo, Allie - I TJING - De geheimen van het verborgen oog
Woo, Allie - I TJING - De geheimen van het verborgen oog
boekenliefhebber Apeldoorn

Alle boeken worden met de grootst mogelijke inzet ingepakt en verzonden.
De verzending is voor risico van de koper.

Als u binnen 24 uur geen antwoord op uw bestelling heeft ontvangen, controleer dan uw "Spam-box".
De ervaring leert dat een aantal antwoorden daarin belandt.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekenliefhebber.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekenliefhebber
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekenliefhebber een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenliefhebber vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekenliefhebber kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren