Titel
Moleculen De elementen en de structuur van alles
Schrijver
Gray, Theodore
Taal
Nederlands
ISBN
9789059566248
Uitgever
Fontaine uitgevers
Prijs
€ 50,00
Bijzonderheden
2015 Nederlandse uitgave / Hardcover / 240 pag. / 1170 gram / in goede onbeschreven staat
Meer info
Moleculen zoals we ze nog nooit gezien hebben. Gray legt in ‘Moleculen’ haarfijn uit hoe atomen verbindingen vormen met moleculen en vertelt over het verschil tussen organische en anorganische chemie. Hij vervolgt met een verkenning van de enorme hoeveelheid materialen die uit moleculen bestaan. ‘Moleculen’ bevat adembenemende foto’s en heldere schema’s van de verbindingen en hun chemische bindingen.
Afbeeldingen
Koos Tak
Zevenaar
Posttarieven 2026:
NEDERLAND:
POSTNL
Brievenbuspost (38x26,5x3,2 cm) 100 gram tot 2 kilo € 3,95
- Pakketpost tot 10 kilo: € 7,00
DHL:
- Brievenbuspakket tot 1 kilo: € 4,75
- Pakket tot 20 kilo € 6,95
Buitenland:
BELGIË: € 9,00 via Post NL
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Koos Tak
- Na uw bestelling ontvangen u en Koos Tak een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Koos Tak vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Koos Tak kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.