Titel
Brieven en dagboek van den Utrechtschen vrijwilliger jager pieter jacob costerus
Schrijver
Boer, Dr. M.G./Costerius, Dr. J.C.
Taal
Nederlands
Uitgever
S.L. van Looy, Amsterdam, 1917
Prijs
€ 60,00
Bijzonderheden
vergeeld, harde kaft,
Meer info
Tijdens de Belgische kwestie in de jaren 1830-1831 waren er heel wat troepen in het zuiden van ons land geconcentreerd. Hierbij werden ook vrijwillige Utrechtse en Leidse studenten ingezet. De Tiendaagse Veldtocht in augustus 1831 zou een definitieve scheiding van noord en zuid tot gevolg hebben.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Accent41
- Na uw bestelling ontvangen u en Accent41 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Accent41 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Accent41 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.