Titel

Op weg naar zelfrespect en zelfvertrouwen / druk 1

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789051216486

Uitgever

Tirion Uitgevers

Prijs

22,22

Bijzonderheden

2003, paperback/Boek verkeerd in uitstekende staat

Meer info
Samenvatting
Een gezond zelfrespect en zelfvertrouwen zijn de belangrijkste basis voor geestelijk en lichamelijk welzijn. Als we niet van onszelf houden, wil dat immers zeggen dat we onszelf ontkennen, onderdrukken en zelfs afwijzen.

Nathaniel Branden, Amerikaans psycholoog en pionier op het gebied van zelfwaardering, geeft in Op weg naar zelfrespect en zelfvertrouwen antwoord op vier vragen: Wat is zelfwaardering?, Waarom is zelfwaardering belangrijk?, Wat kunnen we doen om ons zelfrespect en zelfvertrouwen te vergroten? en Op welke manier kunnen anderen onze zelfwaardering beïnvloeden? Branden stelt dat ons gevoel van zelfwaardering wordt beïnvloed door 'interne' en 'externe' factoren. Interne factoren zijn bijvoorbeeld ideeën, overtuigingen, gewoonten of gedrag, externe factoren zijn de verbale en non-verbale boodschappen op het werk, in sociale contacten en bij de opvoeding. Het is dus niet zo dat zelf waardering in de eerste jaren van het leven wordt gevormd en dat er daarna niets meer aan te veranderen is. Met goede wil, inzet en ondersteuning is iedereen in staat te veranderen en geestelijk te groeien. Nathaniel Branden bespreekt uitgebreid de zes pijlers waarop zelfwaardering berust en eindigt met een stap-voor-stap programma om in eenendertig weken een hogere zelfwaardering op te bouwen. Dit alles maakt Op weg naar zelfrespect en zelfvertrouwen een onmisbare leidraad om te komen tot een bevredigend bestaan.
Afbeeldingen
Branden, N. - Op weg naar zelfrespect en zelfvertrouwen / druk 1
Vrouwtje Twinkel Leeuwarden

Goed verpakt en snel geleverd. LET OP!! Wegens enorme prijzenoorlog in 2e handsboeken kan ik niet alles meer bijbenen. Het kan zo zijn dat mijn boeken veel te duur geprijsd zijn, mocht u dat zien en toch het boek graag willen stuur me dan een mail en dan kijken we even wat ik hier aan kan doen. Tevens heb ik mijn website op bol.com staan onder mijn website, hier vindt u nog veeeeel meer boeken ook daar kunt u me over mailen zodat we de prijs kunnen aanpassen!!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Vrouwtje Twinkel.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Vrouwtje Twinkel
  • Na uw bestelling ontvangen u en Vrouwtje Twinkel een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vrouwtje Twinkel vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Vrouwtje Twinkel kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren