Titel
Argwaan / druk 1
Schrijver
Emants, Marcellus
Taal
Nederlands
ISBN
9789065510068
Uitgever
Goossens
Prijs
€ 4,00
Bijzonderheden
1988, Gebonden
Meer info
Dit is een hardcover editie van 'Argwaan' door Marcellus Emants, uitgegeven door C.J. Goossens in 1988. Het boek is een bewerking van de oorspronkelijke uitgave uit 1892 en bevat een nawoord van Harry G.M. Prick. De omslag is ontworpen door Toine Post. Het boek is in goede staat en een mooie toevoeging voor liefhebbers van klassieke Nederlandse literatuur.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Het Tweede Hoofdstuk
- Na uw bestelling ontvangen u en Het Tweede Hoofdstuk een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Tweede Hoofdstuk vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Het Tweede Hoofdstuk kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.