Titel

Uitverkoren volk? / Bijbellezen met het oog op het Israëlisch-Palestijns conflict

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023951773

Uitgever

Boekencentrum

Prijs

9,99

Bijzonderheden

2017, 96pp, paperback/Boek verkeerd in uitstekende conditie

Meer info
Samenvatting
Brueggemann ontrafelt de complexe band tussen oud en hedendaags Israël, met focus op conflicten, uitverkiezing, landbeloften en zionisme.

Oudtestamenticus Walter Brueggemann stelt indringende vragen bij de complexe relatie tussen het Israël uit de Bijbel en het Israël van nu. Hij werkt dit uit in vier thema's: het Israëlisch-Palestijns conflict, de relatie tussen de huidige Israëli's en het bijbelse uitverkoren volk, de landbelofte aan Mozes, en het zionisme. Bij elk thema zijn gespreksvragen opgenomen, zodat parochies en gemeenten dit explosieve thema vreedzaam en constructief aan de orde kunnen stellen.
Afbeeldingen
Brueggemann, Walter - Uitverkoren volk? / Bijbellezen met het oog op het Israëlisch-Palestijns conflict
Brueggemann, Walter - Uitverkoren volk? / Bijbellezen met het oog op het Israëlisch-Palestijns conflict
Vrouwtje Twinkel Leeuwarden

Goed verpakt en snel geleverd. LET OP!! Wegens enorme prijzenoorlog in 2e handsboeken kan ik niet alles meer bijbenen. Het kan zo zijn dat mijn boeken veel te duur geprijsd zijn, mocht u dat zien en toch het boek graag willen stuur me dan een mail en dan kijken we even wat ik hier aan kan doen. Tevens heb ik mijn website op bol.com staan onder mijn website, hier vindt u nog veeeeel meer boeken ook daar kunt u me over mailen zodat we de prijs kunnen aanpassen!!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Vrouwtje Twinkel.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Vrouwtje Twinkel
  • Na uw bestelling ontvangen u en Vrouwtje Twinkel een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vrouwtje Twinkel vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Vrouwtje Twinkel kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren