Titel
De vrouw in Natuur- en Volkenkunde. Anthropologische Studiën. Deel I en II
Schrijver
Ploss, Dr H, & Bartels, Dr Max
Taal
Nederlands
Uitgever
Gebr Graauw
Prijs
€ 20,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
6e dr 1918, 2 banden ing+geb heellinnen, 298+288pp, 16×20cm. 150 afb. Goede staat, rug dl 2 vlekjes
Meer info
NB Bevat veel afbeeldingen van geheel of gedeeltelijk ontklede vrouwen. In 1928 was het aan artsen, antropologen en wetenschappers voorbehouden om die te zien te krijgen, bijna 100 jaar zullen sommigen boeken als deze 'unwoke' beschouwen.
Afbeeldingen
Boekwinkeltje ‘Kringlooplezen’ gunt boeken een nieuw leven en gunt lezers nieuwe leesavonturen. Specialismen:
» Nederlandse literatuur: van Arends tot Zwagerman;
» Oude jeugdboeken: van Arendsoog tot Willem Wijcherts;
» Thrillers en detectives: van eigen en andere bodem;
» Bijzondere boeken: bibliofiele ea curieuze uitgaven.
Tenzij anders vermeld, verkeren alle boeken in goede antiquarische staat, lichte gebruikssporen worden niet altijd genoemd. Prijzen zijn exclusief verzendkosten.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Kringlooplezen
- Na uw bestelling ontvangen u en Kringlooplezen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kringlooplezen vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Kringlooplezen kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.