Titel
Huis in zee
Schrijver
Freud, Esther
Taal
Nederlands
ISBN
9789023411932
Uitgever
Bezige Bij, De
Prijs
€ 2,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2004, 317pp, paperback, gebruikerssporen: omgekr hoekjes, rug b scheef, binding goed
Meer info
De architect Klaus Lehmann hield zielsveel van zijn vrouw Elsa. Hoewel ze elkaar noodgedwongen lange tijd niet zagen, bleef hij dat hun hele huwelijk doen. Bijna een halve eeuw na Lehmans dood komt een jonge vrouw naar Steerborough om er onderzoek te doen naar zijn leven en werk. Aan de hand van Klaus brieven aan Elsa reconstrueert Lily hartstochtelijke levensverhaal. Maar alleen in haar huisje bij de zee, bekruipt Lily steeds sterker het gevoel dat haar eigen bestaan een leegte kent die, ook als zij weer naar huis terugkeert, niet zal weggaan. Huis in zee is het verhaal van Steerborough; van een dorp, de kwelders en de zee daarachter. Maar meer nog is huis in zee het verhaal van een generatie die in de voetsporen van de vorige overleeft, van een landschap dat gevormd is door mensenlevens, en van mensenlevens die zijn gevormd door het landschap. Met grote subtiliteit en diepgang verkent Esther Freud de grillige paden die mensen volgen en waar die paden elkaar kruisen.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.