Titel

Nederland in Vroeger Tijd — Groningen, Deel XX-XXIV [5 dln.]

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Europese Bibliotheek, Zaltbommel, 1966

Prijs

24,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Mooie staat - geïllustreerd - 5 delen - ca. 200 pag. per deel

Meer info
Complete set van 5 delen over Groningen uit de reeks Nederland in vroeger tijd. Bevat herdrukken van oude beschrijvingen van Stad en Lande, met veel historische prenten en afbeeldingen. Mooi materiaal over Groningen, de Ommelanden, gebouwen, stadsgezichten en het vroegere leven in deze provincie.

Deel XX, XXI, XXII, XXIII en XXIV, alle gewijd aan Groningen.
Afbeeldingen
Jacob van Lennep, J. ter Gouw - Nederland in Vroeger Tijd — Groningen, Deel XX-XXIV [5 dln.]
Jacob van Lennep, J. ter Gouw - Nederland in Vroeger Tijd — Groningen, Deel XX-XXIV [5 dln.]
Boekenloket Vriescheloo

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenloket.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenloket
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenloket een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenloket vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenloket kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren