Titel
Het dagelijks vleesboek
Schrijver
Belterman, Hans
Taal
Nederlands
Uitgever
Voorlichtingsbureau Vlees
Prijs
€ 1,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
zj, 119pp, paperback, papier verkleurd, in goede staat
Meer info
Dit boek bevat bijna 200 zorgvuldig samengestelde recepten waarbij vlees en vleeswaren hoofdrollen vervullen. Het is een boek dat in de keuken – en niet in de boekenkast – thuishoort. Dit boek bevat behalve recepten voor hoofdgerechten ook recepten voor soepen, sauzen, snacks en andere lekker hapjes. Er komen lekkere stamppotten en stoofschotels in voor en er zijn ook recepten die bedoeld zijn voor mensen die het er niet voorover hebben om elke dag uren in de keuken door te brengen.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.