Titel
Schipbreukelingen 1,2.3,4: Het Geheim van Kermadec; De Slavenroute; Het Eiland van de Vrijheid; De Dodenschat.
Schrijver
Mitton / Molinari
Taal
Nederlands
Uitgever
Talent, 1997
Prijs
€ 19,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Softcover NIEUW
Meer info
1. Ik ben er nog gelukkig om, omdat ik een nog grotere schurk, Kerboeuf genaamd, beroofde twintig jaar geleden. Tijdens één van zijn razzia's op de eilanden. Hij bracht in Cuba een goeie Spaanse Kapitein om het leven ... En stal zijn boordkoffer. In die koffer zaten drie mysterieuze kaarten. Getekend door Jacques Cartier in 1542. En drieduizend dubloenen. Die zakkenvuller van een Kerboeuf liet zijn buit overbrengen naar Saint-Malo aan boord van een Corsicaanse Korvet, waarop ik de scheepsklerk was. Ik legde beslag op de koffer en verborg hem op een veilige plaats.
2, .... 3, ....
4. Nadat Le Scorff het eiland gevonden heeft, vestigt hij er een soort Utopia. Maar Napoleon is hem echter niet vergeten en stuurt mannen achter hem aan. Deze vinden Le Scorff en ook de schat en ook de schat die zich op het eiland bevindt. Zij nemen hem gevangen en vernietigen het lieflijke aards paradijs.
2, .... 3, ....
4. Nadat Le Scorff het eiland gevonden heeft, vestigt hij er een soort Utopia. Maar Napoleon is hem echter niet vergeten en stuurt mannen achter hem aan. Deze vinden Le Scorff en ook de schat en ook de schat die zich op het eiland bevindt. Zij nemen hem gevangen en vernietigen het lieflijke aards paradijs.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Schatgraven
- Na uw bestelling ontvangen u en Schatgraven een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Schatgraven vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Schatgraven kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.