Titel

Op de schouders van reuzen

Schrijver
ISBN

9789044637854

Uitgever

Prometheus

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Hardcover, conditie: goed

Meer info
Op de schouders van reuzen is een postuum cadeau van een van ’s werelds meest geliefde schrijvers. Ver verwijderd van de collegezalen, academische conferenties en ereceremonies schreef Umberto Eco in de loop van drie decennia deze nagelaten teksten.

Op de schouders van reuzen geeft een handzaam en aanstekelijk inzicht in het veelzijdige oeuvre van Eco, dat evenzeer is gebaseerd op de literatuur en de filosofie als op de esthetiek, de ethiek en de invloed van de massamedia. Het boek vormt als he
Afbeeldingen
Umberto Eco - Op de schouders van reuzen
Paagman Den Haag

Gratis verzending!! (voor bestellingen vanaf € 20 binnen Nederland)

Verzendkosten binnen NL voor bestellingen tot € 20: € 5,50; voor leveringen binnen de EU € 10 en voor buiten de EU € 20
Wij verzenden uw bestelling binnen 1 tot 8 werkdagen.

Paagman werd verkozen tot TOPwinkel op beslist.nl!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Paagman.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Paagman
  • Na uw bestelling ontvangen u en Paagman een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Paagman vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Paagman kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren