Titel
De laatste filmmagnaat / druk 1 (Sterk vertaald door Ernst van Altena) Het boek bestaat met 2 verschillende omslagen: het originele blauwe en het losse oranje omslag van de filmeditie.)
Schrijver
Fitzergald, F. Scott
Taal
Nederlands
ISBN
9789025464646
Uitgever
Contact
Prijs
€ 4,90
Bijzonderheden
Zeer goed, mooi, schoon, strak, ongelezen paperback met flappen. 1975, 1e druk, 190 p. Rechte rug, zonder leesvouw. Geen naam, ezelsoren, strepen etc.
Meer info
Het verhaal volgt Monroe Stahr, een briljante maar overwerkte jonge Hollywood-studiomanager. Hij is een 'tycoon' (magnaat) die zijn studio met passie leidt, maar ook worstelt met zijn gezondheid, persoonlijke verliezen en de opkomst van corrupte studio-executives en vakbonden. Naast die zakelijke strijd beleeft Stahr een gepassioneerde, maar hopeloze liefdesgeschiedenis. Het verhaal wordt verteld door Cecilia Brady, de dochter van een concurrerende studio-executive, wat een scherp perspectief biedt op de gebeurtenissen.
Stahr is gebaseerd op de echte MGM-productieleider Irving Thalberg. Hij wordt afgebeeld als een visionair, maar tegelijkertijd een tragisch figuur die zijn ziel verkoopt aan de "loterij" van Hollywood-succes. Fitzgerald onderzoekt de keerzijde van de glamour en de decadentie in de jaren 30. Het toont Hollywood als een plek van zowel creativiteit als moreel verval, waar artistieke integriteit vaak verliest van commerciële belangen.
Her boek wordt gezien het wordt gezien als een van de meest volwassen en indringende werken van F. Scoott Fitzgerald.
Afbeeldingen
* Kijk na uw bestelling a.u.b. in uw SPAM-Box als u na 3 werkdagen nog geen antwoord heeft.
* Zevenblad reageert meestal op dezelfde dag, maximaal binnen 3 werkdagen !
* Zevenblad staat voor zeer adequate verpakking en snelle verzending via Postnl of DPD.
* De boeken van Zevenblad verkeren, tenzij anders vermeld, altijd in uitstekende staat.
* Wij vragen betaling vooraf.
* Verzending vindt, tenzij op verzoek aangetekend, plaats voor risico van de koper.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Zevenblad
- Na uw bestelling ontvangen u en Zevenblad een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Zevenblad vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Zevenblad kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.