Titel
Mannen jagen, vrouwen schieten altijd raak
Schrijver
Duintjer, Manon
Taal
Nederlands
ISBN
9789047200116
Uitgever
Artemis & Co
Prijs
€ 5,80
Bijzonderheden
2006, 192pp, paperback
Meer info
De godin Artemis is welhaast het archetype van vrouwelijkheid, maar zij is tevens een geducht strijdster met pijl en boog. De hedendaagse Artemis is ook op jacht, maar w jaagt ze na in het leven? Mannen, macht en geld, of idealen, geluk en onafhankelijkheid? Hoe bereikt ze haar doel en wat doet ze als de buit binnen is? Achttien vrouwen gingen op zoek naar hun drijfveren en schreven er inspirerende verhalen over: Esther Apituley, Liddie Austin, Aaf Brandt Corstius, D nne van Brederode, Gabi van Driem, Corinne Heijn, Guusje ter Horst, Els Iping, Leoni Jansen, Tania Kross, Hester Macrander, Roos Ouwehand, Halina Reijn, Susan Smit, Shireen Strooker, Sylvia C. T th, Manon Uphoff en Phaedra Werkhoven.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenkar
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenkar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenkar vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenkar kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.