Titel

Hiau Ging Das Buch der Ehrfurcht aus dem Chinesischen Verdeutscht und erläutert

Schrijver
Uitgever

Pekinger Pappelinsel , Poplar Island Press

Prijs

80,00

Verzendkosten

€ 9,00

Meer info
Harde kaft: Zeer Goed, 19 x 13 cm, 55 blz., Duits, Eerste editie, staat: Zeer Goed

De Hiau Ging (of Xiaojing) is een van de klassieke confucianistische teksten en richt zich op de ethische en sociale plichten van kinderen tegenover hun ouders, maar ook op de bredere toepassing van respect binnen de samenleving. De tekst is traditioneel opgebouwd als een dialoog tussen Confucius en zijn leerling Zengzi. Richard Wilhelm (1873-1930) staat bekend om zijn invloedrijke vertalingen van Chinese filosofie, waaronder de I Tjing (Boek der Veranderingen) en de Tao Te Ching. De Chinese kalligrafie op de linkerpagina toont de karakters voor de titel van het werk. Het rode stempel is het zegelmerk van de uitgever of de vertaler.

[Deze omschrijving kan vertaald zijn met AI.]

Pekinger Pappelinsel , Poplar Island Press, 1940, Peking
Afbeeldingen
Richard Wilhelm - Hiau Ging  Das Buch der Ehrfurcht aus dem Chinesischen Verdeutscht und erläutert
Richard Wilhelm - Hiau Ging  Das Buch der Ehrfurcht aus dem Chinesischen Verdeutscht und erläutert
Tanchelmus Berchem (Antwerpen)

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Tanchelmus.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Tanchelmus
  • Na uw bestelling ontvangen u en Tanchelmus een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tanchelmus vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Tanchelmus kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren