Titel

Fragile traditions. Indonesian Art in Jeopardy

Schrijver
Taal

Engels

Uitgever

University of Hawaii Press, Honolulu 1994

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Gebonden met stofomslag, 171 pp. Goed geïllustreerd met fotomateriaal. Zo goed als nieuw

Meer info
Paul M. Tayler is een Amerikaans antropoloog die in de jaren ’70 onderzoek deed op Halmahera over hoe de Tobelo’s hun flora en fauna kennen enindelen (ethnobiologie). Later was hij verbonden aan het Smithonian Institute te Washington. In dit boek gaat hij in op de gevolgen voor Indonesië van de internationale belangstelling voor Indonesische kunst en voor artefacten van historische waarde.
Afbeeldingen
Taylor, Paul Michael - Fragile traditions. Indonesian Art in Jeopardy
Taylor, Paul Michael - Fragile traditions. Indonesian Art in Jeopardy
Taylor, Paul Michael - Fragile traditions. Indonesian Art in Jeopardy
Kutu Buku Rajin Goes

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Kutu Buku Rajin.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Kutu Buku Rajin
  • Na uw bestelling ontvangen u en Kutu Buku Rajin een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kutu Buku Rajin vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Kutu Buku Rajin kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren