Titel

Ploos van Amstel

Schrijver
Uitgever

Waanders

Prijs

29,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2008, (24,5 x 29 cm),144 pp. Dutch text, 115 colour ills., 20 b/w. ills., clothbound.

Meer info
De Haarlemse schilder Jaap Ploos van Amstel (1926) volgde opleidingen aan de Akademie voor Beeldende Vorming in Amsterdam, de Académie des Beaux Arts te Parijs en nam deel aan de Sommerakademie van Oskar Kokoschka in Salzburg (1956 en 1957). Hij kreeg gaandeweg veel erkenning voor zijn werk. Hij ontpopte zich als een veelzijdig kunstenaar. In een ruige olieverfstreek schilderde hij een grote variëteit aan onderwerpen, zoals monumentale abstract aandoende landschappen aan de Bretonse kust, uitgedoofde vulkanen in de Auvergne, rotswanden bij Delphi en verweerde karrepoorten in de Pyreneeën. Levendig zijn zijn aquarellen van ballonnen en vliegers op het strand, soms met summier aangeduide mensen. De zwart-wittekeningen (in gemengde techniek) en aquarellen van Nederlandse marineschepen en helikopters ogen de ene keer dynamisch, de andere keer poëtisch en verstild. Het werk van Ploos van Amstel is doordrenkt van noordelijk atmosferisch licht en gaat door de eenvoud van lijnen en vormen terug naar de essentie van wat hij zag en ervoer op het moment dat hij dit alles weergaf.
Afbeeldingen
PLOOS VAN AMSTEL -  Duister, Frans: - Ploos van Amstel
Scriptum Art Books Den Haag

Scriptum Art Books is een gespecialiseerde online kunstboekwinkel en uitgever. Scriptum Art Books is deelnemer aan een aantal kunstbeurzen zoals ondermeer TEFAF Maastricht, PAN Amsterdam, Art Breda, KunstRAI. Bezoeken is altijd mogelijk, maar graag op afspraak om teleurstelling of een dichte deur te voorkomen.
Verzendkosten die in rekening worden gebracht zijn de netto verzendkosten. Deze kunnen dus variëren afhankelijk van het gewicht en dikte van het pakket.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Scriptum Art Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Scriptum Art Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Scriptum Art Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Scriptum Art Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Scriptum Art Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren