Titel

Een telkens nieuwe Oudheid of: hoe Tiberius in New Jersey belandde

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789462986183

Uitgever

Amsterdam University Press

Prijs

10,00

Bijzonderheden

2016; paperback, goed exemplaar

Meer info
Onze cultuur ontwikkelt zich in een voortdurende confrontatie met de klassieke cultuur. Dat geldt voor literair werk, dat voortdurend teruggrijpt op werken van klassieke schrijvers en denkers als Homerus en Plato. Het geldt ook voor materiële cultuur, zoals het Parthenon en Pantheon. In 'Tiberius in de Nieuwe Wereld' onderzoekt cultuurhistoricus David Rijser diverse aspecten van de hedendaagse cultuur en hun verbintenis met het klassieke verleden. Welke dialoog voeren we met de Oudheid? Wat hebben de klassieken ons cultureel en politiek te vertellen, en wat zeggen wij terug? In het eerste deel bespreekt Rijser zeven classics en de reden waarom zij nog altijd populair zijn. Vervolgens bekijkt hij de manier waarop de Renaissance terug begon te kijken naar de Oudheid. Hij sluit af met hedendaagse cultuur, zoals de tv-serie 'The Sopranos', die ondanks de schijn van het tegendeel alles met de klassieken te maken blijkt te hebben.
Louis Tinner Tilburg

Bedankt voor je bestelling. Bestelde boeken die meteen betaald zijn via Pay.nl versturen we zo snel mogelijk, zonder verdere berichtgeving. Je krijgt wel een automatisch gegenereerde trackingmail. Bij alle andere bestellingen krijg je binnen 1 tot 3 werkdagen een bevestiging met betaalgegevens. Geen trackingmail of bevestiging ontvangen? Kijk dan in je spam-map en/of neem contact met ons op. Verzenden naar een afhaalpunt kan goedkoper zijn; informeer naar de mogelijkheden. Meer informatie over Boekhandel Louis Tinner (o.a. verkoopvoorwaarden, verzendopties, inkoop en aanwezigheid op boekenmarkten) vind je op www.louistinner.nl.

Tip: Meerdere boeken tegelijk bestellen scheelt verzendkosten!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Louis Tinner.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Louis Tinner
  • Na uw bestelling ontvangen u en Louis Tinner een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Louis Tinner vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Louis Tinner kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren