Titel

Sterven… toch niet onvoorbereid?

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789023914310

Uitgever

Boekencentrum

Prijs

2,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1983, 87pp, paperback, papier verkleurd, verder in goede staat

Meer info
Een uit het Duits vertaalde voordracht over sterven, stervensbegeleiding en voorbereiding op de dood. Volgens het voorwoord is de tekst gebruikt in een bijbelweek. De schrijver, kennelijk pastor, geeft een met bijbelteksten gelardeerde opwekking aan de levenden zich dagelijks voor te bereiden op de dood, met God als hulp. Hij stelt de waarde van het Godsoordeel boven alles en die bepaalt dan ook levensduur en levenseinde (hfd. 18 “Leven op afroep”). De wijze waarop stervensbegeleiding volgens schrijver dient te worden gegeven, is ook uitsluitend mogelijk bij traditioneel protestants-christelijke gelovigen.
Afbeeldingen
Gerber, Samuel - Sterven… toch niet onvoorbereid?
Bladaaltje Woudrichem

Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bladaaltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bladaaltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren