Titel

De Ziel Der Physica. De wereld als trilling.

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Amsterdam: J.M. Meulenhoff, 1941, 2e dr.

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

233p., gebonden halflinnen. Met zw./w. foto's/illustraties. Met ouderdomssporen/verkleuring/vlekjes op omslag en rug. Verkleuring van snede en pagina's - goed leesbaar. Duidelijk verouderd doch karaktervol exemplaar.

Meer info
"Wetenschap, wijsbegeerte, kunst en religie zijn uitingsvormen der beschaving.
In hen en door hen schept het individu zich mogelijkheid tot zef-expressie, zonder zich los te maken uit het gemeenschapsleven waartoe het als individu behoort en waardoor het - met behoud van alle originaliteit - toch gedragen en bepaald wordt.
Beschaving wordt gekenmerkt door vrijheid in de gebondenheid van zelf-beperking, voortvloeiend uit zelfkennis. Reeds Plato wist, dat waarachtige wijsbegeerte slechts mogelijk is voor wie waarlijk vrij van geest is. Evenzoo is echt onderzoek onbestaanbaar, tenzij het geleid wordt door vrij en toch gebonden denken..."
Ergo Sum Almelo

Welkom bij Ergo Sum (Onderdeel van Boekhandel het Oosten) . Kijk gerust rond, vragen zijn altijd welkom.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Ergo Sum.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Ergo Sum
  • Na uw bestelling ontvangen u en Ergo Sum een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ergo Sum vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Ergo Sum kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren