Titel
Paardrijden met gevoel. Alle antwoorden op rijkunstige vragen. Deel 1 en 2.
Schrijver
Bonhof, Wim, Daalen, Tessa van, Wispelaere, David de.
Uitgever
Prijs
€ 18,00
Bijzonderheden
Baarn, Bit/ Tirion/ Pegasus, 2009, 6e/ 2e druk, 2 delen, 126,(1); 142,(1) pag., kleurenfoto-illustraties, uniforme paperbacks met flappen (als nieuw).
Meer info
= Deel 1: Er zijn veel goede boeken over paardrijden. De meeste beschrijven echter een ideaalsituatie, hoe het eruit moet zien als je een bepaalde oefening doet. Thuis gaat de ruiter fanatiek aan de slag en wat blijkt? Het paard doet het niet zoals in het boek staat. Hij wil niet buigen, of buigt juist te veel. Hij blijft niet recht of wil niet opzij. Wat nu? Paardrijden kan veel rijkunstige vragen oproepen. Dit is het boek dat de antwoorden geeft. Deel 2: Na het succes van Paardrijden met gevoel - deel 1 volgt deel 2. Het succes van Paardrijden met gevoel - deel 1 is de opzet van het boek: het is een handleiding voor het oplossen van veel dressuurproblemen. Veel boeken over paardrijden vertellen vooral hoe een oefening eruit moet zien en hoe men die moet doen uitvoeren. Er wordt uitgegaan van een ideale situatie. Maar wat nu, als het niet lukt? In Paardrijden met gevoel - deel 2 worden oplossingen geboden voor houding- en zitproblemen en de moeilijkheden die iedere ruiter tegenkomt in het Scala der Dressuur. De ruiter kan er zelf mee aan de slag om paardrijtechnische problemen doeltreffend op te lossen.
Fahrenheit 451
Nieuwerbrug
Fahrenheit 451 is een professioneel antiquariaat met een breed aanbod van interessante boeken, prenten, documenten, handschriften, posters, foto's, paperassen en overige zaken op papier. Wij nemen deel aan Nederlandse en buitenlandse beurzen en zijn lid van de Nederlandsche Vereeniging van Antiquaren (NVvA), de International League of Antiquarian Booksellers (ILAB) en de Provincial Booksellers Fairs Association (PBFA).
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Fahrenheit 451
- Na uw bestelling ontvangen u en Fahrenheit 451 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Fahrenheit 451 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Fahrenheit 451 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.