Titel
De veelzinnige muze van E. Douwes Dekker
Schrijver
Eep Francken
Taal
Nederlands
ISBN
9789028207615
Uitgever
G.A. Van Oorschot
Prijs
€ 6,99
Bijzonderheden
1e druk 1990, 354 blz. Paperback met rechte rug zonder leesvouwen. Slijtage langs de randen kaft en rug. Rug verkleurd. Binnenwerk onbeschreven en netjes..
Meer info
Centraal in de bundel staat de figuur 'Fancy', die Francken systematisch onderzoekt als symbool voor verbeelding, idealisme en de inspirerende muze die Dekker dreef. Naast deze uitgebreide studie bevat het boek nog twee andere essays, waaronder 'Scholen...', die samen een volledig beeld geven van de manier waarop Dekkers creatieve kracht verbonden was met zijn persoonlijke strijd voor erkenning en rechtvaardigheid.
Met een omvang van 347 pagina’s biedt De veelzinnige muze van E. Douwes Dekker een waardevol inzicht voor onderzoekers, studenten en liefhebbers van Multatuli, literatuurwetenschap en de studie van inspiratie en creativiteit in de Nederlandse literatuur.
Afbeeldingen
Bestellingen worden (na betaling) zo snel mogelijk verzonden, meestal dezelfde (werk)dag nog. U kunt via Ideal betalen of met bankgegevens die we per mail kunnen sturen. Bij meerdere bestellingen betaal je slechts één keer verzendkosten. Verzendkosten naar België en Duitsland: 9,00 euro (tot max 10 boeken). Als u bestelling is verzonden ontvangt u van ons een email met verzendgegevens, mocht u geen mail ontvangen, check dan even uw spam-folder soms belanden onze berichten daarin. Voor vragen: 06-450 46 409 of info@mijntweedehandsboek.nl.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Literno
- Na uw bestelling ontvangen u en Literno een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Literno vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Literno kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.