Titel
De minstreel van de mesthoop (MET SINGLETJE). Liedjes, leven en achtergronden van Eduard Jacobs, pionier van het Nederlandse cabaret.
Schrijver
Haas, Alex de
Taal
Nederlands
Uitgever
De Bezige Bij
Prijs
€ 9,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1958, geb., hardcover met omslag, 20 x 27 cm., 152 blz., goede staat.
Meer info
Met veel zw.w. foto's en tekeningen.
Bijgevoegd: 45 toerenplaat (singletje) met liedjes gezongen door Eduard Jacobs (2x) en Alex de Haas (2x).
Bijgevoegd: 45 toerenplaat (singletje) met liedjes gezongen door Eduard Jacobs (2x) en Alex de Haas (2x).
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Livresque
- Na uw bestelling ontvangen u en Livresque een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Livresque vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Livresque kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.