Titel

De forensische wetenschap van CSI.

Schrijver
ISBN

9789061128731

Uitgever

Uithoorn Karakter Uitgevers 2005

Prijs

9,00

Verzendkosten

€ 5,99

Bijzonderheden

Softcover, 317pp., 14x21cm., in zeer goede staat (omslag met lichte gebruikssporen).

Meer info
Hoe kun je aan een zonnebril zien dat er geen sprake is van zelfmoord, maar van moord? Hoe kan zand uit een aquarium naar de plaats van een gewelddadige misdaad voeren? Hoe kan het ontwikkelingsstadium van een insect de schuld of onschuld van een verdachte aantonen? Hoe is het mogelijk dat er sporen van een geweldsdelict achterblijven, zelfs als alle bloedsporen zorgvuldig zijn uitgewist? Hoe kan een beschadigde deurpost het bedrog ontmaskeren van een brandweerman die beschuldigd wordt van moord? Hoe komen forensische wetenschappers tot hun onweerlegbare conclusies na analyse van vezels van vloerbedekking, huidschilfers, schoenafdrukken, bloedspatpatronen, gebroken glas en zelfs één enkele losse haar? Welkom in de forensische wereld achter CSI: Crime Scene Investigation. Deze razend populaire televisieserie houdt avond aan avond miljoenen kijkers aan de buis gekluisterd, die allen gefascineerd zijn door het dramatische, maar vooral zeer authentieke en gedetailleerd weergegeven onderzoek van 21e-eeuws misdaadonderzoek. En niet in de laatste plaats door de geavanceerde methoden en wetenschappelijke technieken die daarbij gebruikt worden. In dit boek laat forensisch psychologe Katherine Ramsland, tezamen met prominente experts op het gebied van forensisch misdaadonderzoek, daderprofielen, ballistisch onderzoek en DNA-analyse, zien wat de meest actuele ontwikkelingen zijn in forensische technologie aan de hand van de meest intrigerende afleveringen van de televisieserie CSI.
Afbeeldingen
Katherine Ramsland. - De forensische wetenschap van CSI.
Katherine Ramsland. - De forensische wetenschap van CSI.
Katherine Ramsland. - De forensische wetenschap van CSI.
SomeThingz Books etc Scherpenheuvel-Zichem

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel SomeThingz Books etc.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
  • Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren