Titel
Het Hebreeuwse Alfabet
Schrijver
D.R.A.
Taal
Nederlands
Uitgever
2e, geheel herziene dr.
Prijs
€ 25,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
65p., soft cover. Beschadiging van rug, milde gebruikerssporen. Stevig - schaars exemplaar.
Meer info
"Het Hebreeuwse alfabet bestaat uit lettertekens, die (naast de betekenis van leestekens) nog een bedoeling hebben, nl. de verkondiging van het Woord.
En mocht er twijfel bestaan over de inhoud van de toelichting betreffende de vorm, de betekenis en de inhoud van de betekenis en de getalwaarde van de lettertekens, dan zal deze, na het lezen van de toelichting wel weggenomen zijn..."
En mocht er twijfel bestaan over de inhoud van de toelichting betreffende de vorm, de betekenis en de inhoud van de betekenis en de getalwaarde van de lettertekens, dan zal deze, na het lezen van de toelichting wel weggenomen zijn..."
Ergo Sum
Almelo
Welkom bij Ergo Sum (Onderdeel van Boekhandel het Oosten) . Kijk gerust rond, vragen zijn altijd welkom.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Ergo Sum
- Na uw bestelling ontvangen u en Ergo Sum een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Ergo Sum vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Ergo Sum kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.