Titel

Chine : l'Empire du Trait Calligraphies et dessins du Cinquieme Siecle

Schrijver
Uitgever

Bibliothèque nationale de France

Prijs

48,00

Verzendkosten

€ 9,00

Meer info
Harde kaft, 30 x 23,5 cm, 255 pp., Frans, 1e editie, illustraties, staat van het boek: Als nieuw

Kernconcepten van het werk
Eenheid van de penseelkunsten: Calligrafie en tekenen zijn niet gescheiden; ze delen dezelfde hulpmiddelen (penseel, inkt) en dezelfde gebaren, gedefinieerd als een 'manier van zijn'.
De lijn van de geest: Calligrafie wordt gezien als een uitdrukking van het innerlijke leven en de spiritualiteit van de kunstenaar, vaak aangeduid als 'lijn van de geest' door de ouden.
De Vijfde Eeuw (V eeuw): Deze periode markeert een cruciale ommekeer met de opkomst van vrijere en persoonlijkere stijlen, vooral dankzij de invloed van meesters zoals Wang Xizhi (IVe-Ve eeuw), die het schrijven transformeerde in een puur instrument voor artistieke creatie.

[Deze omschrijving kan vertaald zijn met AI.]

Bibliothèque nationale de France, 2004, Paris
Afbeeldingen
Nathalie Monnet - Chine : l'Empire du Trait  Calligraphies et dessins du Cinquieme Siecle
Nathalie Monnet - Chine : l'Empire du Trait  Calligraphies et dessins du Cinquieme Siecle
Tanchelmus Berchem (Antwerpen)

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Tanchelmus.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Tanchelmus
  • Na uw bestelling ontvangen u en Tanchelmus een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tanchelmus vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Tanchelmus kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren