Titel

Historische steden in Limburg.

Schrijver
ISBN

9050660584

Uitgever

Brussel Gemeentekrediet 1989

Prijs

29,50

Verzendkosten

€ 5,99

Bijzonderheden

Gebonden, linnen met stofomslag, 263pp., 34.5x24.5cm., ills. in kleur en z/w., in goede tot zeer goede staat (omslag met gebruikssporen, band en binnenwerk in zeer goede staat).

Meer info
Inhoud: Beringen - Bilzen - Borgloon - Bree - Halen - Hamont - Hasselt - Herk-de-Stad - Maaseik - Peer - Rekem - Sint-Truiden - Stokkem - Tongeren. Historische steden in Limburg biedt een rijk geillustreerd overzicht van de ontstaansgeschiedenis, ruimtelijke ontwikkeling en culturele betekenis van de belangrijkste steden in de Belgische provincie Limburg. De publicatie behandelt de historische groei van stedelijke kernen zoals Hasselt, Tongeren, Sint Truiden en andere centra, waarbij aandacht wordt besteed aan hun middeleeuwse oorsprong, economische evolutie, religieuze en bestuurlijke functies en de veranderingen in het stedelijk landschap tot in de moderne tijd. Door middel van kaarten, oude prenten en hedendaagse fotografie wordt zichtbaar gemaakt hoe deze steden zich hebben ontwikkeld en hoe historische structuren nog steeds doorwerken in het huidige stadsbeeld. Het boek plaatst de Limburgse steden in een bredere context van stedelijke ontwikkeling in Belgie en benadrukt hun rol als dragers van cultureel erfgoed en regionale identiteit.
Afbeeldingen
Gerits, Jan. - Historische steden in Limburg.
Gerits, Jan. - Historische steden in Limburg.
Gerits, Jan. - Historische steden in Limburg.
Gerits, Jan. - Historische steden in Limburg.
Gerits, Jan. - Historische steden in Limburg.
Gerits, Jan. - Historische steden in Limburg.
SomeThingz Books etc Scherpenheuvel-Zichem

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel SomeThingz Books etc.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
  • Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren