Titel
Gardeners' World / augustus 2022
Schrijver
Wieggers, Anne (hoofdredactie)
Taal
Nederlands
ISBN
8720618398024
Uitgever
F&L Media B.V., 2022
Prijs
€ 3,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Tijdschrift, 114 bladzijden. Enige leessporen.
Meer info
- De mooiste zonnebloemen
- Monty geeft antwoord op al jouw moestuinvragen
- Een terras vol bloemen
- Ruim baan voor siergrassen
- Lavendel in Limburg
- Verwijder (ongewenst) onkruid op natuurlijke wijze
- Alles over aasbloemen
- Geef tuindieren een thuis
- Zorgkwekerij Aaldering - De Stek: tuinieren als therapie
- De tuin in met je (klein)kinderen
- Groentezaden oogsten
Afbeeldingen
Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.
De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.
Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Leesluis
- Na uw bestelling ontvangen u en Leesluis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Leesluis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Leesluis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.