Titel
Van rijtuig tot ziekenhuisbed -- Oostwoud in de jaren 1871 tot 1940
Schrijver
Johannes Oostwoud
Taal
Nederlands
Uitgever
Eigen beheer - 2001
Prijs
€ 10,00
Bijzonderheden
Prima staat - Uitgebreid en rijk geïllustreerd - Gebonden - 104 pag
Meer info
Van rijtuig tot ziekenhuisbed – Oostwoud in de jaren 1871 tot 1940 van Johannes Oostwoud is een rijk geïllustreerde historische terugblik op het dorp Oostwoud aan het eind van de 19e en het begin van de 20e eeuw. Het boek documenteert de veranderingen in het dagelijks leven, van vervoer en infrastructuur tot zorg en samenleving, en biedt een uniek beeld van de lokale geschiedenis tussen 1871 en 1940. Met 104 pagina’s vol foto’s, documenten en verhalen is dit een waardevol naslagwerk voor iedereen die geïnteresseerd is in de geschiedenis van Oostwoud en de ontwikkeling van Nederlandse dorpen in deze periode.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Juttersgeluk-Boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Juttersgeluk-Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Juttersgeluk-Boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Juttersgeluk-Boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.