Titel
Memoires over de tweede wereldoorlog 1939-1945
Schrijver
Churchill, Winston
Taal
Nederlands
Uitgever
Elsevier
Prijs
€ 25,00
Bijzonderheden
1948-1954, 1e druk, 10 delen, gebonden in linnen, technische toestand van de boeken zeer goed, naam op het schutblad achter.
Meer info
Winston Churchill (1874-1965) is één van beroemdste mensen in de westerse wereld. Zijn optreden in de Tweede Wereldoorlog is beslissend geweest voor de overwinning. In 1948 kwamen zijn memoires uit over die oorlog. In tien delen. In het eerste deel beschrijft Churchill de ontwikkelingen in de periode 1919-1939 en uit hij ook op openhartige wijze zijn gedachten, gevoelens en herinneringen gedurende deze tijd. Churchill’s boeken (meer dan dertig) waren zeer gewild en hij kreeg in 1953 de Nobelprijs voor de literatuur voor onder meer deze memoires. De vertaler van deze memoires is Floris B. Bakels,
Bakels was tijdens de bezetting verzetsman die als Nacht und Nebel-gevangene de verschrikkingen van Natzweiler en Dachau overleefde. Hij schreef daarover in 1977 een aangrijpend boek, waarvan onlangs de negentiende druk verscheen onder de titel ‘Terug uit Nacht und Nebel’.
Bakels was tijdens de bezetting verzetsman die als Nacht und Nebel-gevangene de verschrikkingen van Natzweiler en Dachau overleefde. Hij schreef daarover in 1977 een aangrijpend boek, waarvan onlangs de negentiende druk verscheen onder de titel ‘Terug uit Nacht und Nebel’.
Afbeeldingen
Boeken Knooppunt 44
Zuidzande
De helft van de opbrengst van de boeken is bestemd voor de Dorpsraad van Zuidzande.
Ga naar https://boekenknooppunt44.boekwinkeltjes.nl/ om al onze titels te bekijken.
Voor 6,50 euro kunt u tot 10 kilo aan boeken laten verzenden.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boeken Knooppunt 44
- Na uw bestelling ontvangen u en Boeken Knooppunt 44 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boeken Knooppunt 44 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boeken Knooppunt 44 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.