Titel

De Maagd

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789010036353

Uitgever

Elsevier - Amsterdam / Brussel

Prijs

5,50

Bijzonderheden

paperback, 224pp, Naam doorgestreept, Goed

Meer info
Het is 1917. Eeuwen zijn voorbij gegaan sinds de geboorte in de stal van Bethlehem en in Fatima is een grote menigte getuige van de verschijning van Maagd Maria aan een klein meisje. Bij deze gelegenheid kondigt zij de komst aan van een nieuwe Jezus, een belofte maar tegelijkertijd een waarschuwing.

Het is 1987. De eerste tekenen van de voorspelling kondigen zich aan: duizenden slangen veroorzaken paniek in het Sierra Madregebergte in Mexico, enorme kometen worden waargenomen die in duizelingwekkende snelheid naar de aarde storten, twee meisjes, één in Newport en de ander in Ierland worden op mysterieuze wijze zwanger. Dit zijn de eerste aanwijzingen, een serie raadselachtige gebeurtenissen die schijnbaar niet met elkaar in verband staan.

Maar één man herkent hierin de profetie van Fatima, de voorbodes van de Tweede Komst. De belofte zal worden ingelost, dat een maagd een nieuwe Redder zal baren... en dat het andere kind de mensheid zal willen vernietigen. Een duivelse voorspelling komt uit en de wereld houdt haar adem in...
ASSELT Zutphen

Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.

MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.

Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen

Met vriendelijk groet,


Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel ASSELT.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met ASSELT
  • Na uw bestelling ontvangen u en ASSELT een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ASSELT vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • ASSELT kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren