Titel

Fan Fryske Grun / de Friese eetcultuur met streekproducten

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789080674202

Uitgever

Let & Partners, Van der

Prijs

13,13

Bijzonderheden

2012, pp, Gebonden/Als nieuw

Meer info
Samenvatting
De Friese bodem heeft ons veel te bieden, meer dan waar we over het algemeen stil bij staan. De afstand tot wat er dichtbij te halen valt lijkt groot, maar verkleint gestaag. Waar in een gehaaste wereld vervreemding van dat wat er op ons bordje belandt een logisch gevolg is, wordt comfort nu langzaam maar zeker ingeruild voor puurheid en duurzaamheid.
Het magazine Friesland Post probeert al een aantal jaren deze beleving en intensiteit te verhogen vanuit de vaste rubriek "Friese streekproducten".
Het enthousiasme waarmee de lezers van Friesland Post reageren op deze rubriek, geeft een duidelijk signaal dat het gebruik van streekproducten aan belangstelling wint. Een nieuwe fase in de Friese eetcultuur lijkt aangebroken.

De waarde van streekproducten voor onze eetcultuur en de groeiende populariteit daarvan, heeft ons doen besluiten om de maandelijkse artikelen te bundelen in een speciale uitgave. In dit boek wordt binnen de vierjaargetijden een combinatie weergegeven van ruim veertig Friese streekproducten, met achtergrondverhalen, interessante weetjes en de toepassingen daarvan in traditionele en hedendaagse gerechten. Ruim dertig chef-koks van Friese toprestaurants presenteren een gerecht.
Het huidige tijdsbeeld wordt verrijkt met een schat aan historische informatie en recepten uit Kostelijk Fryslan, een eerder door ons gepubliceerde bundel, samengesteld door auteur en journalist Harrie Ernst en Carolina Verhoeven, van de Academie Culinaire Historie. De Friese eetcultuur Fan Fryske Grün verdient een plek in de boekenkast van iedereen die geïnteresseerd is in koken, historie en streekproducten.
Afbeeldingen
Let, Simon van der - Fan Fryske Grun / de Friese eetcultuur met streekproducten
Vrouwtje Twinkel Leeuwarden

Goed verpakt en snel geleverd. LET OP!! Wegens enorme prijzenoorlog in 2e handsboeken kan ik niet alles meer bijbenen. Het kan zo zijn dat mijn boeken veel te duur geprijsd zijn, mocht u dat zien en toch het boek graag willen stuur me dan een mail en dan kijken we even wat ik hier aan kan doen. Tevens heb ik mijn website op bol.com staan onder mijn website, hier vindt u nog veeeeel meer boeken ook daar kunt u me over mailen zodat we de prijs kunnen aanpassen!!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Vrouwtje Twinkel.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Vrouwtje Twinkel
  • Na uw bestelling ontvangen u en Vrouwtje Twinkel een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Vrouwtje Twinkel vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Vrouwtje Twinkel kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren