Titel

De terugkeer van Lupe Garcia / druk 1

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029083492

Uitgever

J.M. Meulenhoff

Prijs

7,45

Bijzonderheden

Nieuw, mooi, schoon, strak, ongelezen exemplaar. 2009, 1e druk, 333 p. Rechte rug, zonder leesvouw of verkleuring. Geen naam, strepen etc. Cadeau waardig !

Meer info
Roman van de Uruguayaans-Nederlandse schrijfster Carolina Trujillo (1970-), een geestig en ontroerend verhaal, geschreven in een filmische stijl. Omslagfoto: Ignacio Vignoli. Dit meesterlijke boek werd genomineerd voor de AKO Literatuurprijs. AANRADER!

¶ "De terugkeer van Lupe Garcia speelt zich af in Zuid-Amerika, in een land waar na tien jaar dictatuur weer vrede heerst, maar waar de foute militairen en beulen nog steeds vrij rondlopen. Gono, een jonge werkloze barman wiens ouders in de guerrilla zaten, moet met lede ogen aanzien dat zijn moeder haar beul geregeld in de buurtwinkel tegenkomt.

Kort nadat Lupe, zijn grote liefde, is teruggekeerd uit Nederland, begint hij te vertellen, uit noodzaak omdat alles naar de verdoemenis is gegaan. Lupe is journaliste geworden en komt een documentaire maken over de dictatuur. Ze neemt Gono in dienst als productieassistent en haalt er de Belg en de Cubaanse bij. Ook zij zijn kinderen van ex-guerrilla's, de een werd dief, de ander hoer. Als het viertal zich terugtrekt om de documentaire te draaien beginnen de belangen te verschuiven en maakt filmen plaats voor 'doen wat gedaan moet worden': wraak nemen op wat hun ouders is aangedaan. Vanaf dat moment buitelen de gebeurtenissen hilarisch en hartverscheurend over elkaar heen."

---

Carolina Trujillo (1970) werd geboren in Uruguay en kwam op haar zesde naar Nederland. Op haar vijftiende, toen de dictatuur voorbij was, keerde ze terug naar Uruguay. Op haar twintigste publiceerde ze in Buenos Aires haar eerste novelle. Met het prijzengeld daarvan keerde ze terug naar Nederland. In 2002 verscheen haar roman De bastaard van Mal Abrigo, die bekroond werd met de Marten Toonder/Geertjan Lubberhuizenprijs. Met dat prijzengeld ging ze terug naar Zuid- Amerika: Colombia, Peru en Uruguay. In 2006 keerde ze weer terug naar Amsterdam.
Afbeeldingen
Trujillo, Carolina - De terugkeer van Lupe Garcia / druk 1
Zevenblad Amsterdam

* Kijk na uw bestelling a.u.b. in uw SPAM-Box als u na 3 werkdagen nog geen antwoord heeft.
* Zevenblad reageert meestal op dezelfde dag, maximaal binnen 3 werkdagen !
* Zevenblad staat voor zeer adequate verpakking en snelle verzending via Postnl of DPD.
* De boeken van Zevenblad verkeren, tenzij anders vermeld, altijd in uitstekende staat.
* Wij vragen betaling vooraf.
* Verzending vindt, tenzij op verzoek aangetekend, plaats voor risico van de koper.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Zevenblad.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Zevenblad
  • Na uw bestelling ontvangen u en Zevenblad een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Zevenblad vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Zevenblad kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren