Titel
Afspraak in Samarra
Schrijver
John O'Hara
Taal
Nederlands
ISBN
9789025416379
Uitgever
Contact
Prijs
€ 6,00
Bijzonderheden
paperback, 2002, 239 pag., net exemplaar
Meer info
O'Hara's debuutroman werd in 1934 gepubliceerd en zowel uitbundig geprezen om zijn literaire kwaliteiten als veroordeeld vanwege zijn onverbloemde taalgebruik en cynische toon. Het boek geeft een prachtig beeld van een Amerikaans stadje tijdens de 'drooglegging', maar vooral is het een hard en scherp psychologisch portret van een man die ondanks zijn schijnbaar goede leven, en zonder duidelijke reden, geen andere weg ziet dan die naar zijn eigen ondergang.
'Ongehoord briljant' - The New York Herald Tribune
'Een meesterwerk' - NRC
'Ongehoord briljant' - The New York Herald Tribune
'Een meesterwerk' - NRC
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met An's Boekenhoek
- Na uw bestelling ontvangen u en An's Boekenhoek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van An's Boekenhoek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- An's Boekenhoek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.