Titel

Changing Styles in Shakespeare

Schrijver
Taal

Engels

ISBN

9780048220424

Uitgever

George Allen & Unwin Ltd., London

Prijs

12,50

Bijzonderheden

1981, 123pp, hardcover, gebonden, stofomslag, gevlekt op de snede verder goed exemplaar

Meer info
"Each of Shakespeare's plays is in a continuous state of development in performance, Some recent and major changes are examined here by Ralph Berry, who considers six plays in detail: Coriolanus, Measure for Measure, Troilus and Cressida, Henry V, Hamlet and Twelfth Night."
Afbeeldingen
Berry, Ralph - Changing Styles in Shakespeare
Kroonakker boeken Leende

Alle boeken zijn in goede tweedehands conditie tenzij anders aangegeven. Kleine gebreken (naam op schutblad, vlekjes, leesvouwen, lichte beschadigingen aan band of stofomslag) worden niet vermeld. De prijs is gebaseerd op de staat van het boek.
Verzendkosten zijn altijd voor de koper. Boeken worden goed verpakt. Verzending op risico van de koper, op verzoek wordt aangetekend verzonden. Bij meerdere aankopen tegelijk wordt uiteraard op de verzendkosten bespaard. Ophalen is ook mogelijk (Regio Eindhoven)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Kroonakker boeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Kroonakker boeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Kroonakker boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kroonakker boeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Kroonakker boeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren