Titel

Rampzalige veldslagen: Van de oudheid tot nu.

Schrijver
ISBN

9789086794423

Uitgever

Roeselare Roularta Books 2012

Prijs

10,00

Verzendkosten

€ 5,99

Bijzonderheden

Softcover, 288pp., 14,5x22,5cm, geïllustr. in z/w., in zeer goede staat.

Meer info
Militaire geschiedenis wordt vaak verteld als een reeks overwinningen en glorieuze campagnes van beroemde veldheren. In werkelijkheid bestaat een groot deel van die geschiedenis echter uit dramatische nederlagen, fatale vergissingen en strategische mislukkingen. In "Rampzalige veldslagen - Van de oudheid tot nu" onderzoekt historicus Julian Spilsbury een reeks beruchte militaire rampen uit verschillende perioden van de wereldgeschiedenis. Het boek toont hoe slechte planning, verkeerde beslissingen, misverstanden of pure pech soms een beslissende rol speelden in het verloop van veldslagen. Grote legers en machtige staten konden door enkele cruciale fouten in korte tijd hun macht verliezen. Door deze mislukkingen te analyseren wordt zichtbaar hoe kwetsbaar militaire strategie kan zijn en hoe individuele keuzes of omstandigheden het lot van hele legers bepaalden. Julian Spilsbury is een Britse historicus, schrijver en scenarioschrijver die zich specialiseert in militaire geschiedenis. Hij publiceerde meerdere boeken over veldslagen, militaire strategie en historische conflicten. Naast zijn werk als auteur schreef hij ook scripts voor televisie en documentaireproducties en leverde hij bijdragen aan historische publicaties en journalistieke media. Spilsbury staat bekend om zijn toegankelijk geschreven studies waarin historische gebeurtenissen worden geanalyseerd aan de hand van strategische beslissingen en menselijke factoren.Luc De Vos was een Belgische militair historicus, hoogleraar en publicist die verbonden was aan de Koninklijke Militaire School in Brussel. Hij publiceerde talrijke werken over militaire geschiedenis en defensiebeleid en leverde bijdragen aan verschillende historische studies en documentaires.
Afbeeldingen
Julian Spilsbury, Luc De Vos. - Rampzalige veldslagen: Van de oudheid tot nu.
Julian Spilsbury, Luc De Vos. - Rampzalige veldslagen: Van de oudheid tot nu.
Julian Spilsbury, Luc De Vos. - Rampzalige veldslagen: Van de oudheid tot nu.
SomeThingz Books etc Scherpenheuvel-Zichem

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel SomeThingz Books etc.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
  • Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren