Titel
De kant van Guermantes 1 (prachtig vertaald door meestervertaalster Thérèse Cornips)
Schrijver
Proust, Marcel
Taal
Nederlands
ISBN
9789023407393
Uitgever
De Bezige Bij
Prijs
€ 9,90
Bijzonderheden
Zeer goed, mooi, schoon, strak exemplaar. 1993, 326 p. Rechte rug, zonder verkleuring. Geen naam, ezelsoren, strepen etc. Cadeau waardig !
Meer info
In de mooie vormgeving van Wout Muller.
Marcel Proust schreef de cyclus Op zoek naar de verloren tijd.
Die cyclus bestaat uit 7 delen.
Die delen bestaan dan weer uit 1, 2 of 3 verschillende boeken.
Deel 3 De kant van Guermantes, bestaat uit 2 boeken.
Dit is boek I: De kant van Guermantes I.
Op zoek naar de verloren tijd is een van de grootste triomfen van de wereldliteratuur. In de indrukwekkende romancyclus wordt de lezer door het zintuiglijke proza van Marcel Proust, gevangen in een duizelingwekkend web van subtiliteiten, verrukkelijke persoonlijkheden, hoogst verfijnde ironie, glasheldere zinnen, messcherpe observaties, poëtische terzijdes en frappante metaforen.
De vertaling van A la recherche du temps perdu, die in de jaren zeventig en tachtig bij De Bezige Bij verscheen, geldt als een van de grootste prestaties die in het Nederlandse taalgebied zijn geleverd. In 1999 werd Therése Cornips, die een groot deel van de vertaling van Prousts magnum opus voor haar rekening nam, voor haar werk gelauwerd met de Martinus Nijhoffprijs.
'Het is mogelijk dat men over vijftig jaar in het werk van Marcel Proust (waarvan men eerst dacht dat het alleen een vernieuwing van de roman zou betekenen) de eerste symptomen zal ontdekken van een nieuwe stand van zaken die de hele maatschappelijke orde heeft veranderd...'
- Lucien Daudet, vriend van Proust, in 1928
'Het oproepen van het verleden door middel van associatieve en passieve herinneringstechnieken tot kunst verheven; en als resultaat tóch meer een maatschappelijk drama dan Proust zelf waarschijnlijk ooit gewild heeft. Een subtiel drama zonder eind, vaak heel komisch en grondig decadent: een fin de siècle dat van geen ophouden weet.'
- Gerrit Komrij, Het Parool
----
Marcel Proust
De kant van Guermantes, boek I
Uit het 3e deel De kant van Guermantes
Uit de cyclus Op zoek naar de verloren tijd
Uitgeverij: De Bezige Bij
Vertaling: Thérèse Cornips
1993
Paperback
326 p.
Afbeeldingen
* Kijk na uw bestelling a.u.b. in uw SPAM-Box als u na 3 werkdagen nog geen antwoord heeft.
* Zevenblad reageert meestal op dezelfde dag, maximaal binnen 3 werkdagen !
* Zevenblad staat voor zeer adequate verpakking en snelle verzending via Postnl of DPD.
* De boeken van Zevenblad verkeren, tenzij anders vermeld, altijd in uitstekende staat.
* Wij vragen betaling vooraf.
* Verzending vindt, tenzij op verzoek aangetekend, plaats voor risico van de koper.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Zevenblad
- Na uw bestelling ontvangen u en Zevenblad een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Zevenblad vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Zevenblad kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.