Titel
De brieven van Ir. H.A, Schuringa
Schrijver
Schuringa, H.A.
Taal
Nederlands
ISBN
9789060124987
Uitgever
Gennep, Uitgeverij Van
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1981, 251pp, paperback, naam voorin, in goede staat
Meer info
Wie is toch die intrigerende ir. H.A. Schuringa? Hij is de ijverigste brievenschrijver van Nederland. Zijn correspondentie omvat brieven aan en van vrijwel alle landgenoten met een vooraanstaande positie in de wereld van kunst, media, zakenleven en politie. Hij stortte zich volop in de verkiezingsstrijd en formeerde ijverig mee aan het tweede kabinet-van Agt. Hij is boven dien de ziel van tal van sociaal-culturele organisaties, zoals de Stichting Bestrijding Pornografie en de mr. Pieter van Vollenhoven-fanclub. Daar zij n zij dan: De brieven van ir. H. A. Schuringa. Onthullend en meeslepend, ontroerend en humoristisch.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.