Titel

Als ik sterf in een vreemd land

Schrijver
ISBN

9789026361951

Uitgever

Ambo|Anthos

Prijs

7,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Paperback, conditie: goed

Meer info
Als ik sterf in een vreemd land van Kalani Pickhart is een ambitieuze debuutroman over doorzettingsvermogen, liefde en empathie in tijden van verschrikkingen, die zich afspeelt in Oekraïne.

Kyiv, 2013. Duizenden mensen gaan de straat op om te protesteren tegen president Janoekovitsj. Er wordt met scherp op hen geschoten en meer dan honderd mensen komen om. In de nasleep van deze protesten kruisen de levens van vier mensen elkaar: Katya, een arts die is overgekomen uit de VS, verzorgt de gewonde
Afbeeldingen
Kalani Pickhart - Als ik sterf in een vreemd land
Kalani Pickhart - Als ik sterf in een vreemd land
Paagman Den Haag

Gratis verzending!! (voor bestellingen vanaf € 20 binnen Nederland)

Verzendkosten binnen NL voor bestellingen tot € 20: € 5,50; voor leveringen binnen de EU € 10 en voor buiten de EU € 20
Wij verzenden uw bestelling binnen 1 tot 8 werkdagen.

Paagman werd verkozen tot TOPwinkel op beslist.nl!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Paagman.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Paagman
  • Na uw bestelling ontvangen u en Paagman een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Paagman vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Paagman kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren