boekenliefhebber is momenteel afwezig,boekenliefhebber heeft de volgende melding achtergelaten:

Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.

De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Titel

Een nieuwe staat - Het begin van het Koninkrijk der Nederlanden

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789035140677

Uitgever

Prometheus/Bert Bakker

Prijs

9,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Tweede druk 2014, 416 pagina's, gebonden met stofomslag, in goede staat.

Meer info
In november 1813 stortte het Franse bewind over de Lage Landen in en begon een nieuw hoofdstuk in de geschiedenis van de Nederlandse staat. Dit rijk geïllustreerde boek, met veel onbekend beeldmateriaal, maakt voor het eerst sinds lange tijd de balans op van het nieuwe koninkrijk. Vooraanstaande historici beschrijven hoe de nieuwe Nederlandse staat met vallen en opstaan gestalte kreeg. Het was in 1813 nog onduidelijk hoe deze staat eruit moest komen te zien, hoe het territorium moest worden afgebakend, wie er tot de natie behoorden en hoe de bevolking bestuurd moest worden. Het was, kortom, één groot experiment en lang niet in alle opzichten geslaagd.
'Een nieuwe staat', dat tot stand is gekomen in opdracht van het Nationaal Comité 200 jaar Koninkrijk der Nederlanden, maakt duidelijk dat Nederland nooit af is geraakt. Als de erfenis van tweehonderd jaar Koninkrijk der Nederlanden ons iets toont, dan is het een aaneenschakeling van pogingen om vorm te geven aan de staat, pogingen die tot op de dag van vandaag voortgaan.
Afbeeldingen
Haan, Ido de, Hoed, Paul den en Velde, Henk te (red.) - Een nieuwe staat - Het begin van het Koninkrijk der Nederlanden
Haan, Ido de, Hoed, Paul den en Velde, Henk te (red.) - Een nieuwe staat - Het begin van het Koninkrijk der Nederlanden
Haan, Ido de, Hoed, Paul den en Velde, Henk te (red.) - Een nieuwe staat - Het begin van het Koninkrijk der Nederlanden
boekenliefhebber Apeldoorn

Alle boeken worden met de grootst mogelijke inzet ingepakt en verzonden.
De verzending is voor risico van de koper.

Als u binnen 24 uur geen antwoord op uw bestelling heeft ontvangen, controleer dan uw "Spam-box".
De ervaring leert dat een aantal antwoorden daarin belandt.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekenliefhebber.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekenliefhebber
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekenliefhebber een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenliefhebber vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekenliefhebber kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren